Wpis z mikrobloga

  • 4
@RafDan: To jest zwykła banda nienawistnych przegrywów. Aż mi się ich zaczyna robić szkoda. Cancellują boxdela za krzywy tekst sprzed wielu lat a pewnie sami klaskali z radości jak magical tłukł matke na streamach
  • Odpowiedz
Aaaa więc chciała się zabić przez zdjęcia brzucha ta?


@JDMnormalnie: Zobacz sobie na filmie konopa, on pokazuja ta fote za blurem. Widac ze nie jest naga. Dodatkowo gdyby to bylo nagie zdjecie, to boxdel by juz mial zarzuty a konop zaznaczyl ze nic takiego tam nie bylo oprocz zwyrolskich tekstow.

Jezeli wierzysz jej ze chciala sie zabic, to dlaczego nie wierzysz jej w innych kwestiach? Skoro chciala sie przez niego zabic,
  • Odpowiedz
@Reznikov ciężko tu z kimś pogadać bo teraz populizmem jest napisać coś na baxtona. Kółeczko wrzuca coś o nim i się plusują nawzajem ciesząc głupie ryje
  • Odpowiedz
@Reznikov: ale co mnie sąd obchodzi? ma mi się prawo nie podobać to co pisał i już i niech #!$%@?. Każdy patrzy na sprawę po swojemu, Tobie tez się może zmienić punkt widzenia jak u swojej córeczki odkryjesz takie wiadomości, wiec przestań gadać jakieś bzdury o sądach. Boxdel to oblech i fałszywa świnia i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@hugoooo: Daj spokój. Chcesz chłopa cancellować i rujnować mu życie bo napisał kiedyś obleśny tekst? Sam pewnie święty nie jesteś i chociażby pobierałeś nielegalną muzykę czy grę z torrentów... ta sama skala przewinienia
  • Odpowiedz