Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie ta "moda" na celowe robienie błędów gramatycznych. Mirko jest tym wręcz przesiąknięte. Czy się ktoś, co to ma na celu? To jest śmieszne, czy ma coś podkreślać?


@N-Avoie: tak po prostu działa świat, podrośniesz to się na własnej skurze przekonasz
  • Odpowiedz
dasz jakiś przykład?


@KladzSie: OP jeszcze Ci nie odpowiedział, więc ja Ci dam przykład - jest tutaj na wykopie taki podczłowiek, który specjalnie pisze "ktury". Robi to zawsze, gdy ma ku temu sposobność, właśnie po to, żeby trolować obrońców języka. Ten błąd genetyczny robi sobie po prostu żarty, a przynajmniej tak mu się wydaje - do czasu, aż kiedyś z przyzwyczajenia wypali "ktury" w niewłaściwym momencie.

Natomiast to, o chodzi OPowi,
  • Odpowiedz
jest tutaj na wykopie taki podczłowiek, który specjalnie pisze "ktury".


@tomilipin: może po prostu jest upośledzony albo ma poważne braki w edukacji? Błędem jest zakładanie że robi to specjalnie. Na świecie jest pełno ludzi mniej sprytnych
  • Odpowiedz
  • 0
@KladzSie: na przykład to. Ja nie wiem, czy to celowy zabieg, czy ma być śmieszne, czy może to analfabeta, w każdym razie mnie to razi w oczy. Sam nie jestem jakimś mistrzem ortografii czy gramatyki, ale takie coś się po prostu źle czyta.
Komentarz z jakiegoś wpisu z gorących: https://wykop.pl/wpis/73385889/heheszki
@mpetrumnigrum wołam, może powiesz, czy Ty serio nie wiesz, jak się pisze słowo "świeże", czy celowo tak napisałeś?
N-Avoie - @KladzSie: na przykład to. Ja nie wiem, czy to celowy zabieg, czy ma być śm...

źródło: 1000003100

Pobierz
  • Odpowiedz
@kutafonixor

Błędem jest zakładanie że robi to specjalnie.


Błędem jest zakładanie, że to ja się mylę. Ten debil sam napisał, że robi to specjalnie. Ja tego nie wymyśliłem. Niestety znalezienie tego jednego wpisu teraz graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
@N-Avoie: Omijam takie wpisy, zresztą tak samo jak używanie "xd" zamiast kropki, albo wulgaryzm jako pierwsze słowo zaczynające wypowiedź, brak polskich znaków również jest irytujący.
Niestety czarna lista ma zbyt małą pojemność, żeby wszystkich odsiać.
Super by było jakby był jakiś skrypt który automatycznie blokuje pokazywanie wszystkich wpisów zawierających "xd" i przekleństwa.
  • Odpowiedz