Wpis z mikrobloga

@Cichydon jednym 12 latkiem tutaj jesteś ty bo wierzysz w jakieś brednie. W internecie można robić dokładnie co się chce (o ile jest się anonimowym). Halo policja proszę przyjechać na tiktoka bo napisali, że mam czoło jak lotniskowiec (co jest prawdą xD)
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Sądzę, że takie gadanie jest głupie i daje przyzwolenie na hejt i nienawiść. No świata nie zmienię, ale mogę nie dokładać do niego głupiego gówna. Może jakby jeden z drugim się zastanowił nad tym co mówi, a nie ślepo podążał za innymi, bo przecież świata się nie zmieni, to jednak coś by się zmieniło.

A laska nie wygląda karykaturalnie. Wygląda normalnie. Nie wiem, może jak ktoś ma dzieci to zmienia
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Ale sie zesrali w komentarzach xD Powinna byc zasada ze logujac sie pierwszy raz do neta musisz przez pol godziny scrollowac /b czy tam innego patochana i jak wylaczysz wczesniej albo sprobujesz umoralniac anonkow to mozesz co najwyzej komentowac na fb albo onecie bo jestes lamusem xD
  • Odpowiedz
@Notes: a ty myślisz, że przegrywy są takie z wyboru?
W takich przypadkach to ich jedyna szansa aby postawić się po drugiej stronie i być oprawcą a nie ofiarą
Hejt na przemcela też ujawnił prawdziwa naturę przegrywow
Te ich ckliwe historyjki to bzdury
  • Odpowiedz
@CudMalina wiesz, ja mam te laske gdzieś, po prostu napisałem co o tym myślę. A z racji tego, że mam ją gdzieś to obiektywnie wygląda karykaturalnie, dlaczego? Może dlatego, że nie często spotykam osoby z tak wielkim czołem? Tak samo pomyślało kilkaset osób i dodało swój komentarz. Ty teraz bawisz się w bambiniste, jeszcze ten tekst o dzieciach... Jak nie masz wyglądu to się nie pchasz do internetu. Oczywiście nikt ci nie
  • Odpowiedz
polackich krzywych gęb


@Notes: Innym wypominasz, że komentują wygląd i to nieładnie, a sam zachowujesz się jak cham bez szacunku do swojego narodu.
To kacapy piszą polackie i przejąłeś ich retorykę. Więc widzę czerpiesz od najlepszych.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: wykopki: chlip chlip, życie mnie pokarało wyglądem, zakolami, wzrostem, chlip chlip, złe kobiety chcą tylko chada, a ze mnie się śmieją, chlip chlip , ah ten blakpyll mordo, to nie moja wina że jestem #!$%@?

Zarazem wykopki: śmieją się z dziewczynki na zdjęciu.
  • Odpowiedz