Wpis z mikrobloga

Jeśli o tym nie wiedzieliście to #revolut może Wam samodzielnie pobrać sobie kasę z podpiętej do niego karty nie pytając się o zdanie, lepiej odpiąć wszystkie i doładowywać blikiem/apple pay/gpay

Sytuacja taka, że mam plan Ultimate (drogi drogi ale ja go wykorzystuję do maxa i jestem mega zadowolony zwraca mi się opłata miesięczna z nawiązką) i chwilowo zrobiłem tak, że mam zaległość w revolucie na minus 200 zł, bo potrzebowałem pilnie kasę na coś innego, więc wytransferowałem z wszystkich kont wszystko do jednego worka a revoluta miałem zamiar opłacić po weekendzie na spokojnie, niestety nie z nimi takie numery - dziś rano budzę się i patrzę a tam urocze "obciążyliśmy jedną z Twoich podpiętych kart w celu wyrównania salda ujemnego" xD No dzięki - nie żalę się, po prostu nie wiedziałem, że tak mogą, już wiem i na drugi raz jak będę chciał im zapłacić w innym terminie dopilnuję, żeby żadna karta nie była podpięta, żeby sobie nie mogli zabrać wtedy kiedy im wygodnie. No dobra trochę jednak #gorzkiezale ale może komuś się taka informacja przyda :)
  • 5
@pyakuz: nie piszę, że mam z tym problem, aczkolwiek nie spodziewałem się, że tak mogą i jest to dla mnie ciekawostka, ot co - debet zrobiłem świadomie i celowo, chciałem być cwańszy od nich, oni okazali się cwansi ode mnie, no big deal :)
po prostu nie wiedziałem, że tak mogą, już wiem i na drugi raz jak będę chciał im zapłacić w innym terminie dopilnuję, żeby żadna karta nie była podpięta, żeby sobie nie mogli zabrać wtedy kiedy im wygodnie


@MendaDesuu: a jakbys przeczytal regulamin to bys wiedzial ze tak moga :P