Wpis z mikrobloga

#elektronika #serwisgsm
Coś tam kombinują w Unii żeby każdy Kowalski miał łatwy dostęp do wymiany baterii. Ja bym chciał żeby zmusić producentów do sprzedaży baterii, które są montowane fabrycznie w telefonach. Trafić na dobrej jakości zamiennik to nie łatwa sprawa. Już drugą baterie do xiaomi odsyłam bo trzyma tyle co 3-letni zajechany oryginał. Teraz czekam na nohon z Ali....
koniec wysrywu i żali
  • 7
Teraz czekam na nohon z Ali...


@GRBAS: W końcu dotarłeś do brzegu, od 2 lat do każdego telefonu jaki do mnie trafił na wymianę baterii wkładam nohona, xaomi, samsungi, #!$%@? do każdego to ładuje. Jak do tej pory zero zwrotów, żali i spurchlaków, tylko ten czas dostawy....
@cysiekw jak z realną pojemnością tych nohonów? nigdy nie montowałem

@rybeczka: jeśli chodzi o p30p, to tam chodzi o sn baterii, jeśli ma inny niż oryginalny to tak będzie się zachowywała, teoretycznie nowa baterie powinna przyjść bez sn i sama się zaprogramować po włączeniu telefonu.
podłącz telefon do ładowarki ze starą baterią i teraz robisz podmiankę na nową z cały czas podłączonym kablem, powinno śmigać
jak z realną pojemnością tych nohonów?


@vfcvfc: takie dane to można zgromadzić po jakimś czasie a do mnie trafia telefon na wymianę i po dobie dwóch już go nie mam, ale gdyby było by coś nie tak to "klienci z reguły są bez krawata" wiec bym bankowo wiedział, myślę że jakość jest akceptowalna, zbliżona do oryginału
@cysiekw rozumiem, w ile +- przychodzą te baterie? Chciałbym wziąć coś na próbę. Ja korzystałem zazwyczaj z ampsentrixow, jednak one są trochę droższe oraz strongcelli powiększonych I też trzymają poziom