Wpis z mikrobloga

Moja różowa próbuję się przebranżowić nieco na analizę danych (albo data science ale to pewnie raczej jako kolejny etap) i popełniła w związku z tym taki projekt (szczególnie chodzi o projekt youtube stats - szczegółowy opis tam, jest też github do tego).
Myślicie, że jest szansa na załapanie jakieś pozycji juniorskiej?
Trochę o niej:
- magister matmy
- ogarnięta
- pracowała ostatnio jako techniczny administrator systemu informatycznego gdzie sporo danych od klientów było przerabianych w excelu w dość zaawansowanej formie
- w związku z prywatnym projektem poznała nieco pythona, power bi (power query i dax), sqla, nieco azura.
#analizadanych #datascience #pracait
  • 28
@LeopoldStuff: chodzi o to żeby zaprezentować się jako osoba samodzielna, która w pracy wie jak i od kogo zebrać informacje o priorytetach jakie muszą być zrealizowane, potrafi rozwiązać problemy za pomocą dostępny zasobów oraz zadbać o zdobyci brakujących jej zasobów, oraz zaprezentować wyniki pracy z podsumowaniem korzyści dla odbiorcy.

Przykładowo przedszkolak potrafi dowiedzieć się że babcia chciałaby mieć fajną popielniczkę w kształcie liścia klonu, potrafi mamę poprosić o zakup gliny, potrafi
@LeopoldStuff: Na analityków nadal jest zapotrzebowanie, sam pracę zmieniłem 4 miesiące temu, miałem 4 oferty zatrudnienia na 7 rozmów. Jeżeli piszesz, że jest ogarnięta to da radę, tylko cierpliwości i nie zaczynania od stawki z kosmosu. Czasami też trzeba się nastawić że pierwsze rozmowy to łapanie expa o co pytają, ja chodziłem hurtowo na rozmowy za pierwszym razem, żeby dowiedzieć się jakie mniej więcej są pytania i na każdą kolejną byłem