Wpis z mikrobloga

@sezan: Z tego co pamietam to nie jedyne miejsce z takim błędem, w ogóle w cs 1.6 na co drugiej mapie można było robić takie rzeczy. Tak na szybko z pamięci przychodzi mi do głowy jeszcze miejscówka na de_kabul (?) . Piękne czasy csa 1.6
  • Odpowiedz
@Bdzigost W oryginalnej wersji tej mapy chyba nie można było aż tak daleko podejść na tym wiadukcie. W tych tworach typu 1337 to dopiero się działo. Ja to lubiłem codmody ogrywać
  • Odpowiedz
może i niezbalansowana, ale to była moja ulubiona mapa. Brak balansu ogólnie nie jest problemem jeśli gra się z ziomeczkami dla funu, tymbardziej, że zawsze można potem zmienić strony kek

lubiłem jeszcze militia
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka: Tam jak z bombsite A patrzysz w stronę długiej, to po lewo jest taka wnęka gdzie się można schować. Na starym duscie były tam chyba dwie rozwalone Wołgi w tym miejscu, a na nowym duscie jest posprzątane i stoi teraz niebieski Mercedes "Beczka" za którym wszyscy się chowają. To kiedyś była drama, że jak się chowasz za tą Beczką i wystaje ci tylko głowa, to jesteś słabo widoczny dla przeciwników
  • Odpowiedz