Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? na tych studiach niż prowadzący na ćwiczeniach którzy nie potrafią pokazać co mamy robić tylko na szybko coś przelecą i róbcie sobie, jak jest to jakiś przedmiot gdzie trzeba zrobić jakiś projekt, albo zadania do ktorych jest pełno instrukcji w necie jak je rozwiać to jeszcze można takie coś przeboleć, ale jak pracujemy w jakimś programie do ktorego nie ma żadnych instrukcji w internecie a sam prowadzący nie udostępni swojej instrukcji to #!$%@? mnie strzela, bo później zamiast robić zadania w kilkadziesiąt minut musimy z grupą metodą prób i błędów dochodzić gdzie co się robi w tym programie. #!$%@? mnie to, że płacę za te studia i często trafiają się osoby które maja opracowaną listę zadań które trzeba zrobić zapisana na moodle i co roku udostępniają to kolejnemu rocznikowi a sami siedzą przez całe ćwiczenia przed laptopem i nic kompletnie nie robią i jeszcze każą przychodzić na swoje zajęcia jakbym nie mógł sobie tych zadań zrobić w domu na spokojnie a tak to muszę siedzieć i w większości przypadków #!$%@? zrobić bo nie mam laptopa na studiach żeby móc robić te zadania.
#studbaza
  • 6
płacę za te studia i często trafiają się osoby które maja opracowaną listę zadań które trzeba zrobić zapisana na moodle i co roku udostępniają to kolejnemu rocznikowi a sami siedzą przez całe ćwiczenia przed laptopem i nic kompletnie nie robią i jeszcze każą przychodzić na swoje zajęcia jakbym nie mógł sobie tych zadań zrobić w domu na spokojnie a tak to muszę siedzieć i w większości przypadków


@mateo2111: Łap: ,,,,,,. Prowadzący
@mateo2111: jakbyś musiał prowadzić zajęcia niemalże charytatywnie to też byś miał to w dupie. nie pozostaje nic, jak tylko się przyzwyczaić ¯\(ツ)/¯
@mateo2111:
nie mam pojęcia jak jest na prywatnych, ale te uczelnie zwykle stoją w cieniu uczelni publicznych więc wątpię by było lepiej.

generalnie jest tak, że jeśli to jest prowadzący na ćwiczeniach to pewnie pracuje na stanowisku asystenta. mediana zarobków asystentów to 3400 zł netto miesięcznie. poza prowadzeniem zajęć asystenci mają wiele innych obowiązków. czyli tak, ten prowadzący ćwiczenia, o ile nie pracuje gdzieś na boku i nie robi grantów, pewnie