Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jak mnie ten człowiek.... Jego mimika i sposób mówienia tak mnie #!$%@?... Człowiek tylu talentów powinien wiedzieć co to karma xDD Byś chociaż umiał przeprosić te osoby, dla których byłeś #!$%@?... Nawet w tym momencie wbijasz szpile tym osobom, i ci tym dobrze

Rzucasz puste słowa... Twoje oczy i mimika pokazują , że mówisz NIEszczerze fiutRochu... Tylko pod publikę...

Podobne reakcje mam na Pinokia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostawiam do odsłuchania - nie przyjmuje zażaleń
KwasneMleko - #hotelparadise jak mnie ten człowiek.... Jego mimika i sposób mówienia ...
  • 4
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: Ojej, to straszne. Robisz podłe rzeczy innym, a potem ponosisz tego konsekwencje. Szok, że to tak działa!
Fajnie, że mamy takiego wiarygodnego influencera, który jest dla nas wzorem i mentorem, więc jego apele i życiowe mądrości wszyscy weźmiemy sobie do serduszek. Wstydu nie ma.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: nie da się go słuchać ..... cieszę się że go już dawno nie obserwuje..... podziwiam Cię i dziekuje, ze jesteś w stanie obserwowac te jego wysrywy ... ale jego słowa potwierdzają, że jest kretynem który probuje głupoty ubrać w ładne słówka, a nie rozróżnia popełniania błędów od świadomego krzywdzenia innych i manipulowania ludźmi,
  • Odpowiedz