Wpis z mikrobloga

@pogromca_indianin: Ale kilku oszołomów spod tagu nadal będzie robiło fikołki, że jest świetnie i nie ma żadnych problemów czy zagrożeń związanych ze wsparciem dla Ukrainy.
-W USA spikerem został Trampista który głosował przeciwko wspieraniu Ukrainy w większości głosowań no ale nie ma problemu xD.
- Amunicja 155mm zamiast trafić na Ukrainę trafiła do Izraela i też nie ma problemów.
- UE obiecała milion pocisków dla Ukrainy, a dostarczyła ich mniej niż
Szinako - @pogromca_indianin: Ale kilku oszołomów spod tagu nadal będzie robiło fikoł...

źródło: 4c74a9257e713293f27a43b622c59d05ec4b602ced4f273ebe1238bd61de8af3

Pobierz
  • Odpowiedz
Top onuca na wykopie wyjasnia ze pomoc Ukrainie jest zagrożeniem :D


@v11111: Top onuca, aż mi się ciepło na serduszku zrobiło, że ktoś docenia moje starania. Może źle się wyraziłem, ale mi nie chodzi o to, że wsparcie dla Ukrainy jest zagrożeniem, tylko że wsparcie dla Ukrainy jest zagrożone. Od kilku miesięcy wsparcie ze strony USA jest śmiesznie słabe, na, tyle że same Niemcy dostarczają więcej. Ja po prostu uważam, że
  • Odpowiedz
ale korzyść polski jak najbardziej, Rosja również ponosi olbrzymie koszta wojny


@mamlepszegogolfanizty: Z tym bym się zastanowił. Rosja ponosi koszta wojny, ale jednocześnie nic tak nie mobilizuje do zmian jak właśnie trwająca wojna. Rosja stale rozwija przemysł zbrojeniowy, rozwija rezerwy. Ciągle wprowadza usprawnienia w sprzęcie. Może i Rosja jako państwo zbiednieje, a przeciętny rusek będzie jadł gruz. Ale za to ich armia może być większym zagrożeniem niż była. Rosja widocznie uznała,
  • Odpowiedz