Wpis z mikrobloga

@mikelvo w aliorze przy takim kredycie będziesz musiał wydać przy płatności z góry blisko 30k za ubezpieczenie na życie. W mBanku za ubezpieczenie wyjdzie ok połowę taniej plus płatne jest w racie, co miesiąc. Tak więc do aliora dodaj sobie +250zl/mies jeśli chcesz faktycznie porównywać. Dalej mBank będzie droższy, ale już różnica nie będzie tak drastyczna. W mBanku chyba tylko sensownie wychodzi kredyt eko, gdzie oprócz korzyści intensive, oprocentowanie idzie w dół
via Android
  • 0
@szpont
Dlaczego 30 tysięcy będę musiał wydac. w Ofercie mam na 5 lat za 14300zł. Chyba że to zależy od liczby wnioskujacych. Jak para to wychodzi ok 30k. O to Ci chodziło?
via Android
  • 0
@szpont
Dobrze piszesz, to ja nie napisałem od razu. Podchodzę do kredytu z żoną więc pewnie trzeba wydać 30 jak to wspomniałeś już ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mikelvo: Obecnie w mBanku oprocentowanie jest niższe i rata kredytu na kwotę 540 000 zł na okres 360 miesięcy to 2 521,50 zł w przypadku klienta zewnętrznego i segmentu Intensive. Do tego należy doliczyć płatne co miesiąc przez pierwszych 5 lat ubezpieczenie na życie.

Alior ma największe koszty początkowe. Dostępne są oferty z prowizją 2% lub bez prowizji, ale z płatnym z góry ubezpieczeniem na życie. Koszt ubezpieczenia to Alior to