Wpis z mikrobloga

Jezeli ktos planuje odstawic faje. Jestem kilka dni od. Ciezki palacz. Paka na dzien min.
Czuje sie juz lepiej po kilku dniach. Ciagnie do peta, owszem. Sen I dzien o niebo lepszy jednak. Niesamowite. Palace smierdziele dajcie sobie na probe.
  • 13
first time?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KladzSie: Ja drugi raz. Jak na razie od 1992 bez fajek, jakoś daję radę. Pierwszy raz rzuciłem "na próbę" - powiedziałem, ze nie będę palił pół roku i dokładnie tyle nie paliłem. Wcześniej ~25-30 fajek dziennie. Drugi raz było zdecydowanie trudniej rzucić.
@takitamtam: tradycyjne faje rzuciłem w połowie 2020, nie paliłem wcale jakiś czas, potem parę razy po alko się zdarzyło, teraz od roku używam glo, ale jest chyba trochę lepiej, kaszel rano jest dalej, ale bez odkrztuszania tego syfu. Paliłem prawie 20 lat, najwięcej ponad paczkę dziennie, przed rzuceniem paczka na 2, 3 dni. Jak się przestawiłem na glo to zaczęły mi fajki śmierdzieć, ale po alko nadal mam chęć i czasami
  • 0
@Thorus88 elektryki na mnie nie dzialaly. Nie potrafilem sie tym zsciagnac. Marchewki w hyrtowych iloscisch jednak tak. Na powaznie jednak to samopoczucie kazdego dnia bez fajki robi swoje. NIC wiecej nie potrzeba.
@takitamtam: ja próbowałem tez e papierosy i gowno mi dawały i paliłem zwykłe wtedy tez, a glo dam rade się napalić i nie palic zwyklych szlugow, ale uj wie czy to zdrowsze, fajnie ze udalo Ci sie odstawic calkiem, pozdrawiam
@takitamtam: no ja przestałem pluć taka brązową flegma z rana, kaszel został, ale może dlatego, że to glo używam teraz i chyba więcej niż fajek zwykłych, bo ostatnio jak miałem kryzys i paliłem zwykłe fajki moje ulubione zakupiłem camele niebieskie w miękkiej paczce to wystarczyły mi dziennie 3 fajeczki i nie paiłem glo w ogole, a jak palę glo to palę prawie całą pakę dziennie...
@takitamtam: jak zapale zwykle szlugi albo cygaro to rano odksztuszam ciemna flegme, a jak pale glo tylko to caly czas rano kaszle i ale nie odksztuszam nic, wiec to nie jest zdrowe chyba tez, jak odstawie glo i fajki to kaszlu nie ma