Wpis z mikrobloga

ehhh kiedyś się pykało na pc i ogrywało różne fajne Gothiki, Prince of Persia, GTA itp. Teraz już jakoś gry nie sprawiają mi radości, mimo to chciałbym sobie pograć i wciągnąć się w jakiś fajny tytuł.
Ogarnąłem sobie PC z Windows XP i myślę, żeby spróbować w to: The Elder Scrolls V: Skyrim? Szczerze mówiąc nigdy w to nie grałem, a z tego co czytam, to jest to tytuł bardzo popularny i lubiany.
Grał ktoś? Warto zakupić tę grę?
#gry #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
@ZajawkowiczeQ: Warto, ale na ten system to byś musiał się zaoptrzyć w starszą wersję kompatybilną z Win XP, a tej już tak łatwo nie kupisz. Nowsze edycje typu Annivesary Edition chodzą już tylko na Windows 7 w górę.
  • Odpowiedz
@vulcanitu: a w co warto sobie pograć teraz na XP? Ja nie mam dużych wymogów, jeżeli chodzi o rozdzielczość itp. Ważne by w miarę płynnie się grało. Ten PC z windows XP jest podrasowany pod gry- ale tylko z tamtego okresu.
  • Odpowiedz
@ZajawkowiczeQ: Teoretycznie tak, tylko tutaj pojawia się kolejny problem - każda wersja pudełkowa była przypisywana do platformy Steam, która prawdopodobnie już w ogóle nie działa na XP (chyba od 2019?). Chyba, że znajdsziesz gdzieś jakiś bardzo stary client, a z bezpieczeństwem czegoś takiego to bywa różnie.
  • Odpowiedz
@DeIziii: w wielu ofertach użytkownicy sprzedający grę podają informację: wersja kolekcjonerska, wszystkie kody wykorzystane. To oznacza, że gry nie można już zainstalować na PC? - a jej zakupu można dokonać tylko w celu postawienia sobie pudełka na półce?
Czy ewentualnie można zainstalować i sobie grać single player?
  • Odpowiedz
@ZajawkowiczeQ: Niestety takiej wersji nie zainstalujesz. Na płycie znajduje się stary instalator steama i przestrzałe pliki gry, których nawet nie zainstalujesz bez wpisania klucza i zalogowania do konta. Szczerze to jedynie piracka wersja z tamtych lat jest tutaj najlepszą opcją.
  • Odpowiedz