Wpis z mikrobloga

Różowa dostała używany nawilżacz powietrza Venta LW25 bez comfortu od rodziny. Mieszkanie kawalerka przedwojenna, temp zazwyczaj między 22,5-24 ciężko obniżyć, wilgotność w granicach 60-65%, przy zamkniętym oknie ten nawilżacz jest ciężko obniżyć wilgotność długo idzie, dopiero przy otwartym oknie co najmniej przez kilka h wilgotność spadło do 55-57%, cały dzień koło 49-51%. Przy 55-60% mam wrażenie że nie dla nas nie jest ok bo czuć zatkany nos z rana po wstaniu. Może ktoś orientuje czy warto samemu kupić na inny nawilżacz który da się ustawić np wilgotność na 40-45% przy temp 22,5-24? Pokój 16 m2, wysokość 3 m.
P. S. Mamy oczyszczacz powietrza od Xiaomi
#nawilzaczpowietrza #nawilzacz# #oczyszczaczpowietrza #technologia #mieszkanie #dom
  • 6
  • Odpowiedz
wilgotność w granicach 60-65%, przy zamkniętym oknie ten nawilżacz jest ciężko obniżyć wilgotność długo idzie, dopiero przy otwartym oknie co najmniej przez kilka h wilgotność spadło do 55-57%, cały dzień koło 49-51%.


@Tex999: nie wiem, co wlałeś do tego nawilżacza, ale więcej tego nie wlewaj. Alobo nie pisz wtedy postów na wykop, bo ci nie wychodzi trochę.

To jest nawilżacz? Czy osuszacz? Jeśli to drugie, to wyciąga w ogóle wodę z
  • Odpowiedz
@Tex999: wysłałem niedokończony post, brak ciągu dalszego:

....zaś jeśli to jest faktycznie nawilżacz (ty napełniasz zbiornik), to jakim cudem on ma ci obniżać wilgotność?
  • Odpowiedz