Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że moje życie nie ma sensu - nie uda mi się znaleźć kobiety ,a wegetacja w samotności to więzienie z kara dożywocia ...
Już nie pamiętam kiedy ostatni raz czułem jakaś satysfakcje, codziennie tylko bol , leki pomagają ale one nie rozwiaza problemu ... Co dalej ? Nie wiem, wciąż próbuje na tinderze I fb randki - szanse są marne ale czasami cuda się zdarzają
Nie chce umierać ale jeszcze bardziej nie chce wegetowac
#tinder #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #przegryw
  • 18
Jak posiadanie kobiety stalo sie twoim sensem istnienia to wspolczuje.
Chyba nawet lepiej będzie jak jej nie znajdziesz, bo jak zobaczy że jest oczkiem w twoim głowie i spełnisz jej każde życzonko to cie owinie a potem pewnie zostawi a to juz kompletnie zrujnuje cie psychicznie
@Maxior99: Szkoda czasu na siedzenie na Tinderze i FB Randki. Chyba że chcesz się jedynie zadowalać zdjęciami pięknych kobiet, do których i tak nie będziesz miał dostępu i nigdy się z nimi nie spotkasz. Większe szanse miałbyś gdybyś przypadkiem taką spotkał gdzieś w realu. Na FB Randki czasem się wyświetlają znajomi z grona, to przynajmniej można zweryfikować kto kim jest i czy to nie fejk konto a wiadomości to jakiś kryptowalutowy
@daro1: zdaję sobie sprawę, że szanse są iluzoryczne ale skoro nie mam alternatyw to wolę być tam niz nigdzie nie być - poddać się i nie mieć już żadnych szans
@Maxior99: Jeszcze tak się zastanawiam nad sympatia, edarling czy parę innych ale wszędzie to jest szlaban na kontakty dopóki się nie zapłaci. Może są i całkowicie darmowe ale pewnie mało tam ludzi. Nie ma co mieć złudzeń, dobre zdjęcia zrobione z pomocą profesjonalnego fotografa i trzeba mieć hajs.
@daro1: problem z tym "dobrym" zdjęciem jest taki ,że o ile może wpłynąć na liczbę matchy to może być daleko od tego jak wyglądamy normalnie...
Równie dobrze można wrzucić zdjęcie Chada
Dużo grubych kobiet zauważyłem, że idzie w 'profesjonalne' zdjecia
@Maxior99: Nie ma innego wyjścia, tam chyba króluje ładnizm a nie przeciętność. Widziałem zdjęcia Pro specjalnie na Tindera, są dość specyficzne. Uśmiechnięte twarze, odpowiednie światło. Później w realu może być jednak duże rozczarowanie. Z ciekawości na Tindera jakiś czas temu wrzuciłem zdjęcia tylko w bliskiej podczerwieni. I też miałem pary, choć te kobiety oceniły moją atrakcyjność w świetle w którym ludzkie oko nie widzi ale to tylko dla eksperymentu zrobiłem.
@ehhcokolwiek: to skąd teraz taki duży współczynnik samotności? Czasy się zmieniają. A poza tym to też zależy od jakichś zmiennych, np wieku. Jak miałem bardzo intensywny okres randek z tindera to 9/10 kobiet mówiło że nie szuka związku