Wpis z mikrobloga

@CorpseBide: Przeciętna. Tylko, że to jest goła cena za kWh. Dolicz do tego standing charges, które pewnie są dwa razy większe. Z tego co zauważyłem (mogę tutaj grubo się mylić), ceny w UK są praktycznie takie same, niezależnie od dostawcy czy miejsca w którym mieszkasz. Jedyne, co musisz pilnować, to fixed tariff. Inaczej, po 3 miesiącach dowiesz się, że musisz płacić 50% więcej. A kiedy fixed tariff się kończy, po prostu
@CorpseBide: Variable tariff chyba się zmienia raz na 3 miesiące. Teoretycznie cena może spaść, ale chyba jeszcze nigdy to się nie zdarzyło. Sąsiad ostatnio dostał podwyżkę prawie 50%.
@groman43: No ja wzialem teraz fixed tariff £0.29 i nie moglem znalezc niczego tanszego. Co ciekawe wg strony dostawcy variable tariff wychodzi taniej - chociaz zapewne tak jak mowisz, w praktyce pewnie nie jest taniej.
chyba jeszcze nigdy to się nie zdarzyło

@groman43:

The Ofgem price cap has dropped to £1,923


However, we’re doing more than simply charging our customers the prices set out in the new price cap...we've gone even further and are:


Miesiąc temu.
@Jofiel: Tak, tylko że mam w tylniej części ciała ofgemowego capa. Mam relatywnie małe zużycie i jeszcze bardzo daleko mi do niego. Czyli można nadal dokręcać mi śrubkę :(
@CorpseBide: octopus (moge dac refa to dostaniemy po 50£ xd)
To chyba dziala tak, ze place tyle ile w hurcie kosztuje energia, ale jak wystrzeli znowu do gory, to mnie juz ten government cap nie bedzie obowiazywac.
Octopus Tracker chyba sie taryfa nazywa.
Gaz 5.53p teraz.