Wpis z mikrobloga

Polacy nie najeżdżali inne kraje i nie ucinali głów


@Spawarotti7: Oni nie najeżdżają innych krajów a to ich żydzi najechali, zapędzili w róg i ogrodzili.
Teraz zbierają owoce nowego pokolenia które wychowali w klatce gdzie sami pętelkę zaciskają.
@Yurakamisa To żydzi naciskają na Palestyńczyków od 75 lat bez przerwy spychając ich z ich własnego kraju. To że teraz zaatakowali jest oczywiste, bo gdyby tego nie zrobili, to Izrael dogadałby się z resztą arabów i ci by zostali w dupie.
To tak jakbyś winił szczóra zagonionego w róg o to, że cię zaatakował bo nie widział innej opcji.
@m0rgi Żydzi ich nie najechali, tylko dostali i skupowali ziemię. Tutaj to winić Brytyjczyków. Palestynczycy mieli szansę po raz pierwszy mieć swój kraj kiedy UN podzieliło ziemię na 50%, ale woleli pomysł innych krajów arabskich by rozpocząć wojnę. To teraz tak mają jak sobie zgotowali. Teraz skupują broń i budują rakiety zamiast pomóc społeczeństwu i manipulują religia by ludzie zostali w czarnej dupie. Jak inne kraje mają im kiedykolwiek pomoc, jak cała
@marek-termanowski napisałem tylko że Polska również najeżdżała inne kraje bo jakiś random napisał,że my nigdy nikogo i podałem ostatni przykład. A Ty od razu drobiles sobie do tego jakąś ideologię, porównujesz Hamas do Polski i wyzywasz mnie od ojkofobow. Po jednym Twoim zdaniu widać ,że coś Ci tam nie łączy pod daszkiem.
Żydzi ich nie najechali, tylko dostali i skupowali ziemię. Tutaj to winić Brytyjczyków.


@chwila: A to spoko jak kupili od innych najeźdźców ziemię.

Tak samo jak nikt nie chce Palestyńczyków tak też nikt nie chce tego roszczeniowego ludu bez państwa czyli żydków
Też lubią powstania z zerową szansą na sukces, gdzie ginie 10 k żołnierzy i 200 k cywili, o zgruzowanym mieście nie wspominając.


@zwykly_szarak: nauczyli się chyba tego od Żydów, patrz powstanie w warszawskim getcie czy porażki w wojnach z Rzymianami¯\(ツ)/¯
@blackthorns: od razu widać że jesteś lewicowym kmiotem który zaatakuje swój kraj bo ktoś napisał niewygodna dla ciebie prawdę, takie połączenie strzepkowych faktów w celu wykonania fikołka mógł zrobić tylko lewicowy kmiot