Wpis z mikrobloga

Coś czuje, że Dubstep umarł? A to moje ulubiona muzyka, a najbardziej taki brutalny dubstep. aby dawało kopa.
Ale coraz mniej tego jest, jak ktoś stworzy fajny brutalny mocny dubstep to zapłacę nawet.

Ale nie chce brutalnego dubstepu chce mega brutalny dubstep!

Zapłacę!
Możecie wysyłać mi na PW ja ocenie co najbardziej mi się podoba i zapłacę.

PS. płatność tylko przez PayPal.

#dubstep #muzyka
aptitude - Coś czuje, że Dubstep umarł? A to moje ulubiona muzyka, a najbardziej taki...
  • 21
  • 0
@scrimex: Te "50 Carrot " jakoś nie przypadło mi do gustu, to tylko prosty bass nie robiący nic nowego, nudny jest, ja potrzebuje czegoś mocnego. Ale za to "SPASS" fajny jest. ale idę słuchać dalej twoich linków.
  • 0
@scrimex: " Spass - Fuck A Duck " tak nie robi się dubstepu xD dubstep to cała historia a nie powtarzalne elementy w kółko, bo się nudzi. Zobacz Skrillex, on opanował to na maksa tak samo jak Zomboy.

Ale czasami Spass robi fajne utwory co podesłałeś.
  • 0
@scrimex: Zauważ, że w muzyce nie jest ważny sam rytm, a sama historia, spójrz na Skrillex, on opowiada całą historię przez swój dubstep a taka muzyka bez historii jest po prostu nudna i sztuczna.

Idealny dubstep:
aptitude - @scrimex: Zauważ, że w muzyce nie jest ważny sam rytm, a sama historia, sp...
  • 0
@scrimex: Stworzenie dubstep do nie taka prosta sprawa :)

Inspiracyjny utwór:

W teorii można już napisać cały dubstep, o osobie który idzie z jednym okiem na film 3D.
aptitude - @scrimex: Stworzenie dubstep do nie taka prosta sprawa :)

Inspiracyjny ut...
  • 0
@scrimex: Ja czuje się na tyle dobrze w dubstep i znam go od samego początku, więc wiem co jest dubstep a co chce udawać dubstep, wiele linków co podałeś, to udawanie dubstepu, które żadnej historii nie pokazują. Zobacz ten utwór, to jest cała historia ukryta, nawet z intro.

Nigdy nie tworzy się muzyki tak bez myślne.
Zawsze trzeba mieć historie, a trudniej jest zrobić historię, jak nie używasz słów, ale da
aptitude - @scrimex: Ja czuje się na tyle dobrze w dubstep i znam go od samego począt...