Wpis z mikrobloga

#patodeweloperka #patologiazmiasta

Jesteśmy z żoną na noc u teściowej w bloku, po zmianie czasu obudziłem się o 5 rano i tak sobie siedzę w małym pokoju i nasł#!$%@?ę "obcych dźwięków". Najpierw słyszałem kilka razy przeraźliwy pisk zawiasów i trzaskanie drzwiami, potem odgłosy puszczanej z kranu wody, teraz słyszę jak się woda gotuje w czajniku - myślę sobie "oho, mamusia wstała".

Wyglądam z pokoju a tam wszyscy śpią a te dźwięki to u sąsiada. Taka świetna izolacja akustyczna w mieszkaniu to po prostu jakby wygrać w totka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 3
@smk666: ja bym nie był taki pewien, że to sąsiedzi o tej porze buszują po chałupie, a możę tak włamywacze wleźli i szukają po szafkach nie szafkach złota, pieniędzy w różnych walutach, biżuterii i innych drogocennych przedmiotów? Lepiej miej tam na oku mordo co tam się dzieje, czy tam złodzieje zaraz z fantami nie będą uciekać z mieszkania, bo wiesz jakie czasy są
z fartem
@smk666 mieszkam w bloku z 2021 i jest to samo. Znam wszystkie wstydliwe sekrety sąsiadki i doskonale wiem kiedy sobie jęczy pod prysznicem. Dla równowagi zabawiam ją głośnymi bączurami.