Wpis z mikrobloga

@XXPassatRider_69: Jeśli dobrze kojarzę który to filmik to ona nie tyle marudziła na pracę przez 8 godzin ale na połączenie tego z długą drogą do pracy. Było wspomniane o dojeździe przez ponad półtorej godziny w jedną stronę co kumuluje się do takich liczb że w tygodniu nie ma ani siły ani czasu żeby robić cokolwiek innego. Ale najważniejsze że amerykanie bohatersko walczą z lewackim pomysłem miast 15 minutowych. Nie będzie ich
  • Odpowiedz
@Waffenek: dokładnie to powiedziała, ale różni boomerzy i ludzie czytający tylko clickbaitowe nagłówki #!$%@?ą bez zapoznania się z materiałem źródłowym. Co widać też tutaj xD
  • Odpowiedz
@Norskee:

6-14 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pracowałem w takich godzinach kilka lat i bardzo miło to wspominam. Dojeżdżałem autem więc omijały mnie godziny szczytu, po pracy jeszcze dużo czasu dla siebie a i załatwić coś w urzędach się dało.
Oczywiście te godziny pracy nie są dla każdego ponieważ rano może być ciężko.
  • Odpowiedz
gdybym musial pracowac od 9 do 17 to tez bym sie poplakal


@Norskee: ja tak pracuję i sobie chwalę. Przynajmniej wyspany jestem codziennie i pełen energii.
  • Odpowiedz
@XXPassatRider_69: też tak reaguje.
Naprawdę praca 8h która nie jest w domu to dramat. Zanim człowiek się przygotuje, dotrze, wróci to marnuje dodatkową godzinę.
Dzień jest zawsze jest jakiś zrabany.
Osobiście wolę siedzieć po 12h i mieć więcej dni spokoju
  • Odpowiedz