Wpis z mikrobloga

#radio #podcast
Ostatnio robię trochę kilometrów samochodem i szukam sobie jakiegoś contentu do słuchania. Jakiś podcast, radio, coś wartego do posłuchania na YT itp
Tematyka ogólnie informacyjna, ekonomia, technologia albo polityka (ale tego raczej mniej).
Macie coś ciekawego?

I tak przy okazji. Kiedyś słuchałem radia kontestacja.com. w tej chwili jak wchodzę na ich stronę (z telefonu, bo komputera nie używam), to jest tylko niebieski ekran i nic nie wyświetla. Czy te radio jeszcze działa i czy jest tam teraz coś wartościowego do słuchania? Pamiętam, że przestałem słuchać bo niektórzy prowadzący byli "oderwani od pługa" #kontestacja
  • 8
@mdk007:
- Czytamy Naturę - co tydzień wybrane i pobieżnie omówione 3 artykuły z "Nature" lub innych czasopism naukowych
- Radio Naukowe (ale nie zawsze, zdarza im się przynudzać) - zazwyczaj "wykład w formie wywiadu" z jakimś badaczem czegoś
- Adam Śmiałek ("Towary Modne") (tylko trzeba wyłączyć ekran w telefonie, żeby nie rozpraszało - 98% contentu jest w audio, ale czasami nachodzi chęć na zerknięcie) - omówienie starych urządzeń i sprzętu
via Android
  • 0
@RandomowyMirek Dzięk, sprawdzę to co podałeś.
Ooo i u mnie zaczęła działać. No cóż, musiałem trafić jakiś dziwny moment, bo przed chwilą był tylko niebieski ekran i nic się nie lądowało.
via Android
  • 0
Chyba te radio jednak się rozpadło ¯_(ツ)/
Pamiętam, że kiedyś było tam kilkanaście audycji tematycznych, a teraz jest tylko jakieś zakładanie partii (
)
via Android
  • 0
@PrawieJakBordo a to z ciekawości, powiedz mi co się stało? I czemu ma się odrodzić skoro na ich stronie jest tylko bełkot, który raczej odstrasza niż przyciąga.
Z 5-10 lat temu słuchałem tego radia i z ciekawości tam zajrzałem, ale przypadkowy słuchać raczej zamknie stronę w ciągu 15 sekund niż będzie to przeglądać.