Wpis z mikrobloga

@mistrzu02: Trzymaj się qumplu, pewnie boli okrutnie, ale to niesamowita szansa by cały swój smutek gdy już miną te najgorsze dni przekierować w swój epicki rozwój. Smutek to też energia, to my decydujemy co z tym robimy. To czas gdy możesz trenować jak zwierzę, uczyć się nowych rzeczy, rozwijać swoją osobowość. I gdy to minie, będziesz lepszym człowiekiem gotowym na dalszy ciąg życia i być może nowy lepszy związek, nowe wspomnienia,
  • Odpowiedz
  • 4
@cacum3: Dziewczyna z Ukrainy. Pojechała na jakiś czas do domu. W końcu powiedziała że zostaje u siebie i nie chce wracać do Polski . Także zero mojej winy ale boli troszkę serduszko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@CichyKucharz Dzięki za wsparcie () Też to przechodziłem nie raz. Później analizowałem co zrobić żeby kolejny związek był lepszy i żebyśmy oboje byli bardziej
  • Odpowiedz
@mistrzu02: mireczku, ja po 20 latach rozstałem się z żoną kilka lat temu, bolało jak cholera długo. Ale kiedy się otrząsnąłem ogarnąłem się na nowo jako lepszy i silniejszy człowiek, także uszy do góry, będzie dobrze
  • Odpowiedz