Wpis z mikrobloga

Zacząłem zastanawiać się nad wyborem studiów magisterskich z informatyki. Ze względu na chęć pracowania interesują mnie głównie studia zaoczne, aczkolwiek zastanawia mnie ich sens. Zgodnie z tymi spisami godzin i przedmiotów (informatyka stacjonarna UAM, informatyka niestacjonarna UAM studia niestacjonarne mają połowę mniej godzin, ale realizują ten sam program. To jaki ich jest sens, czy niestacjonarne to jakaś masówka, pic na wodę?
#studia #studbaza #programista15k #programista25k #programista #programowanie #mgr #magisterskie #datascience
  • 12
  • Odpowiedz
@ly000: Bo nic konkretnego na nich nie uczą. Nadrobienie semestru powiedzmy algorytmów z 1 stopnia to często jedynie kilka godzin nauki
  • Odpowiedz
@Bejro:

Bo nic konkretnego na nich nie uczą


przeciez na studia sie idzie po to zeby sie dostac na staz xdd i ewentualnie nabrac znajomosci, zeby cie potem ktos polecil
  • Odpowiedz
@pustelnikk: jak masz opcje na ulgi z ZUSu to ja bym szedl. Ja skonczylem niedawno i sumarycznie uwazam, ze warto, bo i tak przy czesnych wyszedlem znacznie na + nie placac ZUSu i cos tam sie nauczylem. Gdyby nie to to nie wiem czy by mi sie chcialo i czy warto.
  • Odpowiedz
@ElMatadore: Ale cel jest taki, że z tymi podstawami robisz ten II stopień i na bierząco uzupełnia się braki a nie, że już się temat zostawia xD
  • Odpowiedz