Wpis z mikrobloga

#przegryw ##!$%@?
Czy to możliwe, że jestem w jakimś stopniu upośledzony, chodzi o to, że moje umiejętności manualne są przerażająco niskie, coś tak prostego niby jak wymiana żarówki w samochodzie sprawia mi ogromny problem. I to już nie chodzi o to, że nikt mi takich rzeczy nie pokazywał. Widzę, że ludzie pewne czynności wykonują pierwszy raz w życiu i szybciej ogarniają jak mają daną rzecz zrobić, mi to zajmuje 10 razy dłużej. Dlatego pomyślałem sobie, że może obszar w moim mózgu, który odpowiada za takie rzeczy nie jest dość rozwinięty, już sam nie wiem
  • 11
@RandomowyTyp: Tak, mam pracę za biurkiem, która nie wymaga umiejętności manualnych i o dziwo sobie radzę, więc nie jestem w pełni upośledzony. Strasznie mi to przeszkadza i to mój wielki kompleks, zerwałem kontakt z kumplami bo się podś#!$%@?ą ze mnie w tym temacie
@rocky93: Mam to samo, za prace manualne się nie zabieram, jednak wielokrotnie zaobserwowałem że niektóre oczywistości są przeze mnie niewidziane, manipulacje, ciągi przyczynowo skutkowe itd. Poszedłem se ze wszystkich politycznych discordów bo mnie nastolatkowie moggowali intelektualnie.
@In-Cel: Ja ogólnie podobno przeżyłem jakąś ciężką chorobę w wieku kilku lat. Rodzice mówili, że jak wróciłem ze szpitala to byłem inny. Podobno nauka mówienia szła mi już elegancko, a po powrocie ze szpitala to wszystko się cofnęło. Więc może to jest przyczyna. Już różnych rzeczy sie domyślam tak serio. No i ja ogólnie też urodziłem się jako wcześniak