Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wachatron w trakcie związku też, ale tak, to ten. Pod sam koniec były pretensje o każdą relację na insta, która była zrobiona poza domem.
Ale teraz wydaje mi się z relacji wspólnych znajomych, że się naprawdę ogarnął i to rozstanie zrobiło dobrze nam obojgu :) szkoda tylko, że od roku nie chce ze mną gadać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wachatron @Marakuja bo jako ziomek gość jest spoko, plus do tego obydwoje bardzo dobrze graliśmy w Overwatcha, chciałabym jeszcze pograć razem.
I nie chce niczego psuć, bo sama od roku jestem w szczęśliwym związku xd nieodzywanie się do siebie jest po prostu dziecinne xd
  • Odpowiedz
nieodzywanie się do siebie jest po prostu dziecinne


@Szpeju: z własnego doświadczenia wiem ze czasami lepiej zeby każdy poszedl w swoja strone nieogladajac sie za siebie, przeciez on moze zupełnie inaczej patrzec na ta sytuacje niz Ty. Ponadto, mysle ze jego nowej partnerce mogloby sie to wcale nie podobać. Ogólnie, moze tez byc tak ze rzeczywiście są w Tobie pewne nieświadome motywacje z których sobie nie zdajesz sprawy ( ͡°
  • Odpowiedz
@Szpeju: ciężko ci zrozumieć, że mimo tego, że chłop sobie dobrze radzi, to to rozstanie było dla niego bolesne i trudne i woli nie wracać do tego co było? Najzdrowiej jest się wtedy odciąć. Nie wiem, czy tak jest, ale takie są moje podejrzenia. Ty chciałabyś mieć ciasko i zjeść ciastko, to jest dopiero dziecinne.
  • Odpowiedz
@Szpeju nie widzę sensu ciągnięcia na sile znajomosci z kimś, kto nas złe traktował. I wcale nie jest to dziecinne. Lepiej skupić się na sobie i obecnym partnerze niż ciągnąć jakieś niby przyjaźnie z ex, które nigdy przyjaźnią nie będą. Poza tym i Twój partner i jego dziewczyna na pewno nie czuliby się z tym super dobrze. Fajnie, że dobrze mu życzysz, ale skup się na sobie, bo zazwyczaj nie warto (
  • Odpowiedz