Wpis z mikrobloga

@jmuhha: no nie wiem, czy "sky is the limit". Wystarczy sobie zerknąć na https://justjoin.it/?orderBy=DESC&sortBy=salary żeby zobaczyć limit
i powiem ci, że lekarze mają wyższe limity. 9k-12k to za jeden dyżur nocny koszą, a dyżurów muszą mieć z 5/mc, na których zamyka się w pokoju lekarskim z hasłem 'jak nie umiera, to mnie nie budź' i przesypia noc... Pozostałe dni koszą po 450 pln/15 min wizyty... tu nie widzę limitów. Jak się
@jmuhha: nic dziwnego, że uważasz że w IT jest tak zajebiście, nawet do tej oferty nie zajrzałaś. To nie jest miesięcznie, tylko rocznie. Oferta z zagranicy ze stawką roczną. Brytyjczycy, USA itp podają stawki roczne, bo lepiej brzmi 120000 niż 10 tys/mc :)
tak czy siak mysle, ze programisci początkowo zarabiają już serio fajne pieniadze


@jmuhha: nie przeczę. Ale szybciej osiągają sufit zarobków. Szczególnie że krzemowa dolina przycięła budżety, nie ryzykują. Także sytuacja się przesuwa na korzyść lekarzy.

Swoją drogą, "salesforce consultant", to sprzedawca, marketingowiec. Jasne, sprzedaje oprogramowanie, ale nazywać go "programistą", to jakbyś nazwała "mechanikiem" kogoś, kto sprzedaje samochody.