Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
Pytanie kobiety w związku "czy chciałbyś kiedyś mieć dzieci" NIGDY, powtarzam NIGDY nie jest pytanie o stosunek faceta do dzieci, ale ZAWSZE zakłada - ze mną, od tej chwili aż do ostatniego wspólnego seksu.

@zbrodnia_i_kawa: a to jest problem komunikacyjny najwyraźniej.

Tym nie mniej pytanie "czy chcesz mieć dzieci" jest trochę jak "czy chcesz morsować". Odpowiedź tak nie oznacza że mogę drugą osobe natychmiast tak jak stoi wepchnąć do przerębla. I
@fishery: no ale ja właśnie o tym piszę. Jak mam stwierdzić, że to facet, który chce mieć dzieci i wziąć ślub, skoro mężczyźni najpierw opowiadają bzdury, jak to chcą rodziny, ba nawet niektórzy wezmą ten ślub, a potem nagle tył w zwrot, bo dziecko. Sama z resztą miałam taką sytuację, mój były mi opowiadał jak to jest konserwatywny i jak chce mieć dzieci, a potem uznał, że to za ciężko dla
@zbrodnia_i_kawa nigdy nie wiazac sie z parnerem kiedy nie jest 100% jasne czy chce sie dziecko czy nie. Potem wyjda rozne kwiatki. Miała nieszczęście, ze ona chciala. Lepiej kiedy to kobieta nie chce, a facet siedzi na murze i nie wie, przynajmniej mozna sie rozstac bez kolejnej istoty w drodze
@thorgoth:

"czy chcesz mieć dzieci" jest trochę jak "czy chcesz morsować"


Ale ty wypisujesz sofizmaty. Pytanie "czy chcesz mieć dzieci" w kontekście związku nie jest pytaniem tylko teoretycznym i niestety obawiam się, że osoba tak rozumiejąca to pytanie jest w spektrum autyzmu. Jeśli ktoś wchodzi do kuchni i widzi ciebie, gotującą się wodę w czajniku i kubek z torebką herbaty w środku i pyta się ciebie "czy zalewasz herbatę?" to ta