Wpis z mikrobloga

Człowiek bez honoru, godności i męstwa czyli JA RUSEK miga się od wypełnienia zakładu, bo niby osoba z którą się zakładał zmieniał nick.

Cóż w światle prawa zmiana danych osobowych nie powoduje przepadku zobowiązań

https://www.rp.pl/prawo-w-firmie/art15639661-czy-zmieniajac-nazwisko-mozna-uciec-przed-komornikiem

trzeba mieć tylko wiedzę, że dłużnik zmienił swoje dane. A w tym przypadku jako wykopki taka wiedzę posiadamy.

Tak więc przyczyna niewywiązania się z zakładu jest tylko jedna: Jarusek to człowiek bez honoru, który nie potrafi przyjąć porażki na klatę jak na prawdziwego mężczyznę przystało.

#bekazlewactwa
#4konserwy
#konfederacja
#neuropa
#afera
  • 8
@onucoutkajpysk: Ale nick to nie jest nazwisko, prawniku xD Nie wiedziałem, żeby @xer1--her identyfikował się jakimś nazwiskiem.


@nevin: Ty mi nic nie mów co jest identyfikacją a co nie, bo dla was tęczowych kobieta może mieć penisa xDDDDDD

Zresztą nie udawaj głupiego, dobrze wiesz, że chodzi o to, że liczy się człowiek, a nie jego imię, nazwisko, nick czy inny pseudonim.
@onucoutkajpysk: chyba mnie z kimś pomyliłeś cukiereczku :)


@nevin: tak tak patrząc na Twoją działalność na wykopie to chodzisz na marsze niepodległości, chcesz całkowitego zakazu aborcji, walisz do kaji głodek ,popierasz korwina, ale i na piwo z Menztenem czas znajdujesz, no generalnie brunatny jesteś xDDDDD

Nie migaj się. Tęczuś jesteś i to uroczy ;*
t popierasz korwina, ale i na piwo z Menztenem czas znajdujesz, no generalnie brunatny jesteś xDDDDD


@onucoutkajpysk: czyli jak ktoś nie popiera korwina i nie pije piwa z memcenem to jest z automatu lewakiem? Ja się nie dziwię, że wyskoczyłeś z tym artykułem dotyczącym zmiany nazwiska mając tak ubogie myślenie ;)
czyli jak ktoś nie popiera korwina i nie pije piwa z memcenem to jest z automatu lewakiem?


@nevin: No raczej tak,

Bo gdy ktoś krytykuje KO, 3D, Lewicę i światopogląd związany z tymi partiami to jest przez was nazywany prawakiem. A to oznacza, że jesteś lewakiem.
Można być albo prawakiem, albo lewakiem. Ty krytykujesz prawakow. Nie ma stanów pośrednich, tak jak nie można być trochę kobietą, albo trochę w ciąży.
A