Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Zawulon z okien autobusu, a raczej tramwaju w mieście Łodzi, widziałem nawet więcej! W tym dwa nawet od środka! Ale to była akademia medyczna i politechnika. I to wiele lat temu, jak jeszcze świat nie zwariował aż tak xD
@ead-gdrer: ale co to jest? Przecież to screen opisu jakiegoś jednego przedmiotu na jednym kierunku xD.

Ludzie, ja wiem że wy uniwersytet to widzieliście na obrazkach i stronach Wikipedii, ale nawet tam powinna być chyba informacja ile kierunków studiów i przedmiotów jest na jednym uniwersytecie :)

Proszę się dokształcić w tym zakresie i uda się wrócić do rzeczywistości.
@ead-gdrer Ale co Ty wklejasz?

Na takim UW jest pewnie kilkadziesiąt jak nie więcej kierunków studiów. Może kilka z nich będzie jak to mówicie "lewackie" i będzie miało jakieś dziwne przedmioty o gender, rasizmie itp.

Ale to jest kilka! Zdecydowana większość studiów ma dalej cały czas takie same programy i zajęcia. Ale oczywiście tworzenie jakichs chocholow przez Szmateckiego i jego trolli

@onucoutkajpysk @SzybkiBLN No to proszę wklejajcie sylabusy czy programy studiów z
większość obecnych studiów to coraz większa lewacka agenda, której program skupia się w okół tęczowej flagi.


@onucoutkajpysk: Potwierdzam. Na medycynie najpopularniejszy kierunek to tranzycja lgbt, na fizyce nieoproporcjonalnie dużo czasu poświęca się na badania nad tęczą, na politechnice pracuje się głównie nad analnymi wibratorami...
właśnie dla takich urojeń prawakoidalnych wchodzę na wykop.pl xD
@onucoutkajpysk fajną twierdzę se zbudowaliście, szkoda tylko, że przed nieistniejącym wrogiem.
Studiowałem ekonomię, czyli kierunek humanistyczny i ani razu nie padło słowo LGBT czy gender. Pójdź chociaż na jeden wykład na jakiejś uczelni to zobaczysz, że jest tam zero jakiejkolwiek agitacji, nawet na takiej ekonomii. A to że studenci często mają lewicowe poglądy nie zależy od tego co się wykłada na studiach. Wiem, że przeżywasz teraz szok poznawczy, ale tak to wygląda
Matecki, nie pij przed śniadaniem. Gdyby nawet to była prawda (a nie jest), to lepsze to niż katolickie pierdy na kulu.

@mannoroth: Jasne, łysenkistowska negacja podstaw biologii i genetyki lepsza niż jakieś brednie o "nie kradnij" albo "nie zabijaj".
@ead-gdrer Wrzuciłeś sylabus do nieobowiązkowego przedmiotu, który jak się domyślasz, jest dla chętnych osób, na potwierdzenie tego, że UW jest lewackie? To jest tzw. przedmiot zapchaj dziura, aby zdobyć minimalna ilość punktów ECTS, i często na takie egzotyczne wykłady przychodzi po kilka osób. No chyba, że warunkiem zaliczenia jest pojawienie się na początku i na końcu semestru, wtedy chętnych nie brakuje.