Wpis z mikrobloga

@wildgenie7: sami oczekujecie określonych cech kobiety jak wielkie piersi czy tyłek. To tak samo my możemy oczekiwać i szukać facetów, którzy nam się podobają, w tym przypadku wysokich, chociaż dla mnie osobiście nie jest to jakiś warunek. Może wypadałoby zmniejszyć swoje oczekiwania i przyjąć do świadomości, że facet 2/10 zazwyczaj nie ma szans na laskę 7/10 i wzwyż xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: tja, tylko że nawet otyłe karlice mają wymagania z kosmosu, w drugą stronę to tak nie działa. Nie słyszałem jeszcze żeby niski, brzydki, gruby chłop szukał tylko i wyłącznie modelki. Zresztą ja rozumiem jak babka 176cm chce chłopa 180cm+, ale nawet karły typu 155cm szukają dwumetrowca... Dla chłopów główne kryterium to waga - nie chcą grubej baby, było tłumaczone milion razy, że na to kobiety mają wpływ - nie muszą
  • Odpowiedz
@lukiboss: Nie rozumiem po co generalizujesz, nie wszystkie kobiety oceniają przez kryterium wzrostu - tak jak napisałam, mi jest to w miarę obojętne, o ile facet jest wyższy ode mnie ;)) ale ma mieć przyjemną twarz i być po prostu normalny, a nie jak tutejsze przegrywy z chorymi oczekiwaniami. Żadna kobieta nie będzie z kimś, kto jej się nie podoba. Chyba ze ma inne priorytety w życiu - np. być utrzymanką.
  • Odpowiedz
@zwykly_szarak: polecam dodać trochę mięśni to się będziesz pewniej czuł ze samym sobą, ja regularnie ćwiczę to przy 186cm/88kg czuję się duży przy większości ludzi i tylko jakieś żyrafy 2m mnie mogą moggowac, ale tyle to dla mnie za dużo szczerze mówiąc i takie 185 wydaje mi się idealnie
  • Odpowiedz
@power-weak: no wiem ale niektórzy serio piszą typ co ma 185 uważa że jest niski to trzeba leczyć na oddziale zamkniętym. Potem ktoś takie głupoty przeczyta i ma kompleksy poza tym wzrost można skorygować nosząc wkładki podwyższające +5 cm w dobrych butach z wysoką piątą nie widać nic.
  • Odpowiedz
@power-weak: "Średnia wzrostu dla mężczyzny pochodzącego z Polski to dokładnie 177,3 cm, czyli całkiem sporo. Przeciętnemu facetowi niewiele brakuje do 1,80 m, który przez wielu uważany jest za idealny. Kobiety z naszego kraju są o niemal 13 cm niższe - 164,6 cm."
  • Odpowiedz