Wpis z mikrobloga

Ruskie trolle nakręcają wojnę kulturowo-religijną w Europie a wykopki im przyklaskują jadąc po "ciapatych" bo dla nich przecież prorosyjska onuca to ten "lewak" co pisze, że nie można głodzić dzieci i odcinać im dostępu do wody. Papież na drogę.
#izrael #palestyna
  • 8
@s-a-m: Oni przynajmniej nie nazywają białych "zwierzętami" tak jak to ma miejsce w stosunku do arabów, chociażby na tym tagu. Jeśli Rosja może wykorzystać ten konflikt to właśnie podgrzewając takie emocje.
@s-a-m: A co Rosję obchodzi Palestyna? Zadaniem ruskich trolli jest podburzanie społeczeństw a nie promocja krajów arabskich (w tym przypadku nawet nie kraju). Politycznie jest po tej stronie, bo to strona przeciwna do strony zachodniej/anglosaskiej.
@s-a-m: A ja niekoniecznie to. Rosja nie ma interesu podjudzać przeciw Izraelowi, zwłaszcza w Europie. Ma interes podjudzać muzułmanów przeciw zachodowi/chrześcijanom co od wielu lat czyni.
Ruskie trolle nakręcają wojnę kulturowo-religijną w Europie

@hevelx: A ja myślałem że islamiści po prostu tacy są i od lat nienawidzą zachodu i Izraela, a to znowu wina ruskich. Gdyby nie oni to wszyscy byśmy tutaj trzymali za rączki i śpiewali kumbaya ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? się w łeb, imigranci nie potrzebują żadnej ruskiej agentury by wystąpić przeciw zachodowi, bo sami z własnej woli to robią.
@Teutonic_Reich: Nie wiem czy wiesz ale na tym w większości polega tzw. walka psychologiczna/informacyjna aby wykorzystywać i intensyfikować zakorzenione już społecznie dychotomie czy stereotypy. Doedukuj się, później #!$%@? te mądrości.