Wpis z mikrobloga

#vr #quest3 #psvr
Dziś odebrałem questa 3 (wczoraj zamówiony ze strony meta i miał być na piątek).
Jjedno mogę powiedzieć z całą pewnością po krótkiej zabawie: AR to jest przyszłość i będzie ważniejszy i większym system sellerem przynajmniej przez najblizsze lata niż sam VR. Mimo kiepskiej jakości tego passthrough robi to wrażenie i sprawia mega frajdę. Jeśli następna generacją dostanie porządne kamery (a na pewno tak będzie) to śmiało widzę takie urządzenie w standardzie wyposażenia mieszkania w takim stopniu jak dziś jest nim konsola.
To mój pierwszy zakupiony vr bo na prawdę widzę już w tym sens przy tym urządzeniu (bawiłem się kilkoma wcześniej i nie przekonywały mnie, również psvr).
Także chciałem się przywitać w klubie i niezdecydowanym powiedzieć że warto jeśli nie jest to wydatek kosztem innych wyrzeczeń, a tym którzy nie kupią gwarantuję że quest 4 zawita i u Was ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 26
@rybak17 tak i w appce się pojawiło że gotowe do odebrania. A jak klikniesz to chyba automatycznie do konta się przypisuje pierwsza część i masz na pc we bibliotece już gotowa do pobrania
@Evzen_Huml:

Jak popatrzyłem, to natywnych gier typu AAA to praktycznie nie ma,


Trochę jest, pozwól, że wymienię:

Na Questa (same gogle), gry które można nazwać AAA:
- Resident Evil 4 (za-je-bi-ste)
- Walking Dead Saints & Sinners
- Into The Radius, jak się ktoś uprze
Gdzie "AAA" na Queście oznacza mniej więcej grafikę z ery PS3.

Na Quest-PCVR (czyli gra chodzi na kompie, streamowania na gogle, odpalana ze sklepu Meta):
-
@BudgetRevolution:

Gdzie "AAA" na Queście oznacza mniej więcej grafikę z ery PS3
no i to jest ból dla mnie, moze w goglach to nie wygląda jakoś tragicynie, ale takiej grafiki jak y PS3 to ja nie chcę ogladać ;)

Na Quest-PCVR
Lone Echo 1 i 2 - to nawet wygląda ciekawie
Red Matter 2 - toto wygląda strasynie paździerzowo :/
Asgards Wrath 1/2 - kompletnie nie mój klimat :D jedzna gra