Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, załóżmy, że macie pełną swobodę wyboru co do poprowadzenia postaci Aleksandra Muzheiki. Wyobraźmy sobie, że walka „Sashy" z Krystianem Wilczakiem już się odbyła*. I taki pojedynek rzecz jasna ukraiński zawodnik wygrał. Następnym krokiem powinno być starcie z Arkadiuszem Tańculą czy jednak z Alanem Kwiecińskim? Jak doskonale wiemy, Muzheiko potrafi w pewien sposób zainteresować widza swoją osobą i swoją postawą przy okazji promocji danej gali. I mam wrażenie, że jest tu pewne grono odbiorców, która pała w jakimś tam stopniu sympatią do uczestnika między innymi Top Model. Dodając do tego jego umiejętności i jedną z najlepszych etyk pracy z freaków, mówimy o człowieku, który przy okazji dwóch wygranych byłby bardzo mocnym kandydatem do walki o jeden z pasów należących aktualnie do Maksymiliana Wiewiórki.

* - kolejność walk mogłaby ulec delikatnej zmianie :)

#famemma

Kolejnym rywalem Aleksandra Muzheiki powinien być?

  • Arkadiusz Tańcula 38.2% (66)
  • Alan Kwieciński 26.0% (45)
  • Krystian Wilczak(ponownie) 23.1% (40)
  • ktoś inny 12.7% (22)

Oddanych głosów: 173

  • 10
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że jest tu pewne grono odbiorców, która pała w jakimś tam stopniu sympatią do uczestnika między innymi Top Model


@Potifara: nie wiem czy jest tutaj z 5 osób, które w ogóle się nim w minimalnym stopniu interesują
  • Odpowiedz
  • 1
@CeZ_: Inaczej. Może nie jest to grono, które na co dzień śledzi to, co w internecie i poza nim robi Aleksandr, ale jakkolwiek są ciekawi jego osoby przy okazji wydarzeń freakowych.
  • Odpowiedz
@uky-gie: jaki polak zawistny, przekrecenia slowa "ukrainiec" to ten sam cyrk co pisanie "POpaprańcy" śmierdzielu ty polski xDD p0lska, hehe "0" dokladnie takie samo zero jak kazde zasmierdle polaczydło, tfu na naród alkoholików i słabeuszy
  • Odpowiedz