Wpis z mikrobloga

Cześć. Potrzebuję rady - podobają mi się divery w kolorach pepsi, ale w zegarkach jestem zupełnie zielony. Jakieś rady dla człowiek a na początku drogi do #zegarki ? Mój jedyny exp to stary G-Shock DW5600E - super beater ale potrzebuję czegoś bardziej eleganckiego. Patrzyłem na modele od Seiko i Citizen, ale sam nie wiem czy chcę automat, czy inne solary. Halp!
  • 6
  • Odpowiedz
@bojesie123 bierz na razie jakiegoś dolara masz bezobsługowy zegar na lata. Sprawdź blue angel od citka mam takiego do roboty już z 10 lat. Koniecznie szkło szafirowe
  • Odpowiedz
@bojesie123 casio duro jest w wersji pepsi. Poniżej 300 zlotych chyba ciezko o lepszy zegarek!

Jeśli cena nie gra roli to cokolwiek nie weźmiesz z seiko, orient, citizen nie możesz się pomylić, tak długo jak ci się podoba.
  • Odpowiedz
@bojesie123 też bardzo lubię divery. Jeśli czegoś szukasz to warto się zastanowić nad budżetem i mechanizmem. Chcesz coś nowego, czy używać, quartz czy automat?
Japońce mają sporo diverów seiko, Citki, casio też się znajdzie. Z mniejszych ale fajnych brandów można szukać np. Spinnakera. Można też coś zmodzić pod swoją personalizację, no wostoka amfibie, na stronkach można kupić ring(bezel) w kolorach pepsi
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Na ten moment chyba Orient RA-AA0812L19B jest moim faworytem. To ma być pamiątka na resztę życia z bardzo specjalnej okazji dlatego chyba bardziej mnie ciągnie do automatów niż elektryków.
  • Odpowiedz