Wpis z mikrobloga

@ZjadamChmury zdecydowanie, tak wybierałem działkę ;) ale nie zmienia to faktu że dym z kilku kominów nie ma podejścia do tego co się dzieje na Śląsku, ale to widać dopiero jak się wyjedzie
@naxed: daj znać jak w okresie grzewczym będzie to wyglądać. Słyszałem skrajne opinie o BB w tej kwestii. Dużo pozytywnych i negatywnych. Przyznam że przyjeżdżając obok w zimie nie wyglądało to ciekawie.
@jar-mitryn mieszkam tu 6 lat, w domu od 3 i jest wspaniale - ale w dolinach potrafi lokalnie zaciągnąć. Ja mieszkam wysoko więc dla mnie problem nie istnieje:)
Ale patrząc ogół ile na BB to nie ma źle, jest kilka ulic w dolinach gdzie z kominów przyczadzi. Na przykład w dzielnicy Kamienica
@Kaczorra: Śląsk Cieszyński to nadal Górny Śląsk, Bielsko należy do Śląska, a Biała do Małopolski. Bielsko-Biała leży w województwie Śląskimi.

Bielszczanie mogą się czuć kim chcą, tak jak wszyscy inni ludzie, ale na Boga przestańcie mieszać krainy historyczne, z rejonami administracyjnymi oraz przynależnością etniczną. Idąc waszą logiką zamiast Dolnego Śląska powinniśmy mówić Galicja Wschodnia, a zamiast Pomorza Wołyń. Poza BB nikt w Polsce nie ma z tym problemu, a jest tak