Wpis z mikrobloga

Nieopoularna opinia....

Po dłuższej analizie uważam że powinniśmy dziękować jako naród wszystkim kobietom które ruchaja się z Włochami, Hiszpanami, etc...potem zachodzą w ciążę i rodzą te bombelki.

Nie jest żadna kontrowersyjna teza ze sa to nacje są obiektywnie atrakcyjniejsze od Polaków i taki chłopczyk urodzony z takiego związku również będzie jako mężczyzna atrakcyjniejszy gdy dorośnie. Przy dużej skali tego procederu polska stanie się krajem duzo bardziej atrakcyjniejszych mężczyzn i nasze kochane witaminki nie będą musiały juz wyjeżdżać zagranice zeby szukać samca godnego jej lona.

My #przegryw jesteśmy po prostu straconym pokoleniem znadujacym się pomiędzy czasem w którym kobiety wiazaly sie z chłopami z swojej wsi a "wpuszczeniem" puli atrakcyjnych genów chada do naszego polskiego społeczeństwa.

#zwiazki #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #sex #mokebe #tinder
  • 9
  • Odpowiedz
@chado_podobny: Ale byłeś kiedyś we Włoszech albo w Hiszpanii, że na tej podstawie stwierdzasz, że przedstawiciele tych nacji są przystojniejsi od Polaków? Ja byłem i to wiele razy i uważam, że to mit, podobnie jak to, że "Polki są najładniejsze na świecie".
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Byłem dzisiaj we Włoszech, w 6 godzin zrobiliśmy krótką wycieczkę kulinarną. Oglądaliśmy w barze dziewczyny, ale było też sporo par czy tylko mężczyzn. I masz rację, nie ma się czego wstydzić, będąc przeciętnym, normalnym Polakiem, bez problemu wtopiliśmy się w tło, naprawdę bez kompleksów. Na 20-30 facetów kilku było za grubych, kilku mocno nietypowych, następnych kilku w granicach średniej i powyżej. Naprawdę to widziałem jednego mocno 8/10, w parze z
  • Odpowiedz