Wpis z mikrobloga

gdyby było normalne prawo, kobieta musiała by przedstawić dowody na znęcanie się,


@Pan_Grzybek: na szczęście mamy normalne prawo i kobieta przedstawia dowody na znęcanie się.

teraz wystarczy tylko jeden telefon i mąż ląduje na bruku


@Pan_Grzybek: nie, każdorazowo musi nastąpić interwencja, takich spraw nie załatwia się przez telefon.
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek: w Poslce nie ma czegoś takiego jak fałszywe oskarżenie o przemoc. Jak kobieta mówi, że mężczyzna stosował przemoc to znaczy, że tak było i kropka.

Nie jest potrzebny proces ani wysłuchanie jego wersji. Wystarczy wyj3banie z mieszkania bez prawa do obrony. Ta ustawa wprost o tym mówi.
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek: Dobrze, że mu chociaż kluczyki do busa pozwoliła zabrać. Chyba lepiej rzucić się na policjantów, bo cię chociaż na dołek zabiorą, a tak mogą wystawić w gaciach za próg i radź sobie. Bez telefonu, portfela czy ciepłych ubrań, a być może leków bez których umrzesz. ()
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek: Rozumiem, że skoro został przywołany artykuł 207 to znaczy, że ten mężczyzna został z tego właśnie artykułu skazany prawomocnym wyrokiem tylko dziwnym trafem sądy imienia Zbigniewa Ziobry wydały w jego mniemaniu niesprawiedliwy wyrok, tak?
  • Odpowiedz
@sildenafil dobrze, że to działa też w drugą stronę.

A nie, czekaj, nasz p0lski cuckostan ma się dobrze, kobieta vitaminka może wszystko, a facet niech #!$%@? i niech się cieszy, że jeszcze żyje. Elegancko.
  • Odpowiedz
@zymotic wystarczy jak kobieta poszlocha, że sie boi i jest wiarygodna.

@aarahon tak #!$%@? każdy wie z kim bierze ślub. Jakbym wiedział to bym sie nie rozwodził. Pierw wezwała policje a potem przyznała sie ze chciala mnie nastraszyć bo pieniędzy nie chciałem na coś tam dać a ona nie pracowała. Ale na dolek i tak zawineli. Mimo że trzeźwy to wpisali pijany, ale nikt nie zwrócił uwagi, że dopiero co autem kierowałem.
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek tak na prawde jako kawalek możesz nową w mieście dziwke zaprosić do siebie a ona zadzwoni na policje i odstawi cyrk z płaczem. Nie będzie w stanie z siebie słowa wydukać ze strachu, że znów ją pobijesz. Policja ciebie zawija a ona z chałupy kontynuuje burdel. A nie ukrywajmy, jakby policjanci byli inteligentni to nie wykonywaliby ślepo rozkazów. Ale ten kraj potrzebuje debili w policji.
  • Odpowiedz
Nie jest potrzebny proces ani wysłuchanie jego wersji. Wystarczy wyj3banie z mieszkania bez prawa do obrony.


@sildenafil: Jakby tak można było niepłacących lokatorów, ale nie im trzeba opłacać rachunki i jeszcze załatwić lokal zastępczy.

Super partia.
  • Odpowiedz
ja wiem z kim biorę ślub ¯\(ツ)/¯


@aarahon: człowieku ty nie wiesz że 3,5 godziny jazdy pociągiem to krócej niż 5. Nie masz pojęcia z kim się zenisz. Nie zdziwilbym się nawet gdybyś nie wiedział jak się nazywasz.
  • Odpowiedz