Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś znawca serii KotOR? Przeszedłem 1 część, teraz wziąłem się za drugą i jestem aktualnie w drodze na Talos, jakieś 6 godzin gry za mną. Mimo czytania i słuchania wszystkiego podczas gry nie rozumiem jak my się znaleźliśmy na Ebony Hawk, skąd się w ogóle ten statek wziął bez starej ekipy z 1 części i i jak znaleźliśmy się na tej asteroidzie? No pogubiłem się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #gry #kotor
  • 7
@Akuzativ94:

Kreia got ahold of the Ebon Hawk and used it to track down the Harbinger.

The Exile was taken aboard the Harbinger to be brought to Telos.

Atris had arranged this and then subsequently leaked the information to the Sith in order to attempt to expose them.

While aboard the Harbinger, an HK-50 unit discovered that the ship's mysterious passenger was the Exile, so he arranged for her to be
@Akuzativ94: Zobaczysz jak będzie później. Kończyłem ją w zeszłym roku to większości rzeczy nie zrozumiałem dlaczego się wydarzały. Przy sprawnie prowadzonej historii z pierwszego kotora, dwójka wypada blado.
@Akuzativ94: Jak lubisz kosmiczne klimaty to polecam mass effecty jeśli jeszcze nie ogrywałeś. Trylogię chyba z 6 raz kończyłem, a samą drugą część (moja ulubiona) kończyłem chyba z 10 razy. Poza mass effectem to polecę jeszcze dead space 1 i 2 (remake 1 niedawno wyszedł do ogrania teraz w abonamencie ea za 15zł), oraz prey ale ten nowy.
@orgin246: Przeszedłem w zyciu może z 600 gier już, a co miesiąc dochodzą nowe do tej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mass Effect znam wzdłuż i wszerz, co wcale mnie nie cieszy, bo nie ma takiej drugiej przygody jak tam. Tak samo DS.
Ogólnie chyba nie ma jakiejś większej sensownej gry z ostatnich 10 lat, której bym nie ograł (są indyki ale mnie one nie bardzo interesują).