Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Chciałbym zmienić nazwisko, ponieważ nienawidzę moich rodziców, którzy zniszczyli mi życie i skazali na 30 lat samotności, 2 depresje itd.
Składałem wniosek o zmianę nazwiska do Urzędu Cywilnego jednak nie dostałem zgody, bo złe relacje z rodzicami nie kwalifikują się do powodów na zmianę nazwiska. Dlatego wpadłem na inny pomysł. Wziąć ślub cywilny z jakąś kobietą, zmienić nazwisko na nazwisko żony i następnie wziąć rozwód. Zgodnie z prawem nie ma obowiązku powrotu do nazwiska sprzed zawarcia małżeństwa (jest to opcjonalne).

W związku z powyższym szukam kobiety, która wzięłaby ze mną ślub cywilny, zgodziłaby się abym zmienił nazwisko na jej, a następnie wzięlibyśmy rozwód. Mogę nawet zapłacić jeżeli kogoś to zmotywuje do zgłoszenia się na ochotniczkę.

#rozowepaski #zwiazki #seks #niebieskiepaski #kobiety #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
#nieruchomosci #finanse #pracbaza #przegryw
#krakow #warszawa #lodz #katowice #poznan #wroclaw #szczecin #rzeszow #gdansk #kielce #bialystok



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jaka kur*a głupota, żeby jakieś powody podawać. Siedzi se ktoś w urzędzie i na złość typowi, bo przerwał picie kawusi, uwala wniosek. Co to komu przeszkadza, że chłop sobie nazwisko zmieni - nazwiska się skończą?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Myślę, że warto poświęcić czas i energię na prawdziwe rozwiązanie Twoich problemów. Możesz sobie wziąć nazwisko żony, którą będziesz kochał i żenił się z nią z miłości.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Głupota, weź jakiegoś radcę prawnego i złóż nowy wniosek.
Znajoma miała 19 lat i 10 lat temu zmieniła nazwisko na panieńskie matki (matka pozostała przy nazwisku po ex mężu) bo ojciec wyjechał za granice i olał rodzine i nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Facet koleżanki zmienił też zaraz po liceum bo jego nazwisko oznaczało rzecz dzieki której miał ksywkę i nie podobało mu sie to (to
  • Odpowiedz
Cześć. Chciałbym zmienić nazwisko, ponieważ nienawidzę moich rodziców, którzy zniszczyli mi życie i skazali na 30 lat samotności, 2 depresje itd.


@mirko_anonim: Miałem podobne pomysły... Ale weź się zastanów. To tylko zlepek liter jest tak ostatecznie - ale taki do którego jesteś przyzwyczajony, masz na wszystkich dokumentach. Więcej zachodu niż to warte ;f
  • Odpowiedz