Wpis z mikrobloga

Takie coś mi się pojawiło i przypomniałem sobie, że miałem wypomnieć ojcu. Jak się okazało w zasadzie miał rację, ale nie dlatego, że konfederacja postawiła się PiSowi jak obstawiał , tylko dlatego że przez słaby wynik są minimalnie mniej ważni niż ostatnie 4 lata i nie ma sensu się nadal z nimi dogadywać ¯\(ツ)/¯

#konfederacja #polityka #heheszki #zaklad #neuropa #bekazkonfederacji
Kagernak - Takie coś mi się pojawiło i przypomniałem sobie, że miałem wypomnieć ojcu....

źródło: c9121f168e1e08ae01d39bc2b0f7728114a4e1058cb092f7041fdaa228131b37

Pobierz
  • 11
@Kagernak PiS miałby problemy by wejść w koalicję z kimkolwiek, już od czasów ich pierwszych rządów z Samoobroną i LPR-em widać że Kaczyński nie chce się dzielić tortem władzy, z tego powodu w tych wyborach ten tort sprzątnęła mu sprzed nosa szeroka koalicja.
@Kagernak: lewica straciła 500tys głosów i wprowadziła kilkukrotnie mniej posłów niż w poprzedniej kadencji, a jakoś nikt tego nie komentuje.

@KLAJPEDA_RESORT: przegrała to złe słowo, ale jednak mogli mieć lepszy wynik. Imo to przez kontrowersyjne wypowiedzi Korwina, ale przede wszystkim mało medialnego i słabego w debacie Mentzena. Ten człowiek postawiony jako frontman to jakaś pomyłka. Bosak, Berkowicz czy Braun wciągają go jedną dziurką od nosa. No ale trudno. Nie są
lewica straciła 500tys głosów i wprowadziła kilkukrotnie mniej posłów niż w poprzedniej kadencji, a jakoś nikt tego nie komentuje.


@obserwator_nsa: dostali może mniej, ale będą tworzyć rząd, a konfederacja nastawiała się na bycie trzecią siłą i zapowiadała że to ona będzie decydować kto będzie tworzyć rząd
lewica straciła 500tys głosów i wprowadziła kilkukrotnie mniej posłów niż w poprzedniej kadencji, a jakoś nikt tego nie komentuje.


@obserwator_nsa: Wydaje mi się, że Ty sam skomentowałeś to sto tysięcy razy od czasu wyniku wyborów, ale także inne kuce to skomentowały sto tysięcy razy xD. Więcej, to jest jakaś linia propagandy polityków Konfederacji, którzy też sto tysięcy razy skomentowali wynik Lewicy.

No i tak, faktycznie jest Lewica ma mniej posłów (chociaż
@johny-kalesonny: no oczywiście, że sytuacja Lewicy jest lepsza. Tak samo jak TD - największy wygrany w tych wyborach.

Żadna z obecnych partii politycznych nie była tak atakowana w mediach rządowych i "opozycji". Szymon Hołownia z prezentera telewizyjnego i gościa od Opus Dei stał się jasnym idolem. Nic z jego przeszłości, starych i zresztą obecnych wypowiedzi nie zostało wyciągane i komentowane przez dziennikarzy. A jeszcze nam wszystkim ten Michał Kobosko się odbije