Wpis z mikrobloga

@lebsky: lubiłem auchan jak dawali kiedyś normalne reklamówki za gratis, nawet jak weszło prawo o recyklingu i ograniczeniu jednorazówek, to były jakiś czas gratis, a teraz za to gunwo chcą kasy?
  • Odpowiedz
@lebsky: Należy ich trolować i nosić swoje np. ze starą bezpłatna z naklejką z cebuli i niech teraz świrują na kasach samoobsługowych czy ktoś wziął nową czy może przyniósł EKOLOGICZNIE swoją z domu i nie można pobrać opłaty
  • Odpowiedz
@lebsky: i cyk w każdej po jednym jabłuszku bo robię zakupy dla kliku osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak szczerze nie widziałem, żeby ktoś się sapał do tego jak brałem w jednorazówkę inne rzeczy, żeby potem łatwiej je nieść
  • Odpowiedz
  • 23
@lebsky Wcale się nie dziwię że tak zrobili. Widziałem ludzi którzy brali po kilkanaście sztuk tak po prostu, nie pakując nic do środka a szczytem był dziadek który wziął sobie cały rulon bo jak za darmo to moje, wiadomo.
  • Odpowiedz
@Krs90 znam ludzi którzy regularnie biorą całe rolki a potem dają znajomym. Kiedyś widziałem nawet jak baba chciała sobie w torebce wynieść rolkę do owijania palet. Ochroniarz ja zatrzymał. Nie wiem jak się skończyło. Takie rolki były w sklepie ale ona sobie wzięła bo za darmo a jej się przyda.
  • Odpowiedz
@Catmmando: @Yawimaya przeciez ta cene dodali tylko dlatego, ze podludzie wynosili po 100 tych workow do domu a nie po to zeby zarobic 25 groszy. To samo bylo z rekawiczki jednorazowymi na stacjach jak byl covid. Zapomnieliscie gdzie zyjecie czy co?
  • Odpowiedz
@lebsky: i dobrze, jak pracowalem na kasie kilka lat temu, to potrafila przyjsc stara prukwa z jogurcikiem wsadzonym i w 15 reklamowek foliowych, zawsze musialem je rozerwac mowiac, ze przeciez pani za nie nie placi a kod musze jakos zeskanowac
  • Odpowiedz
Należy ich trolować i nosić swoje np. ze starą bezpłatna z naklejką z cebuli i niech teraz świrują na kasach samoobsługowych czy ktoś wziął nową czy może przyniósł EKOLOGICZNIE swoją z domu i nie można pobrać opłaty


@Tytanowy_Lucjan: Ta, bo pracownika to interesuje.

Zawsze jak biorę koszyk jest tam od chvja takich woreczków. Kiedyś się dowiedziałam, że stare baby wierzą, że jak obłożą tym koszyk to złe bakterie nie przejdą na
  • Odpowiedz
@not_me: Pracownikom kazali się baaaaardzo interesować. Ostatnio się przysrali, że typ sobie cieknący worek ogórków kiszonych wsadził w drugi woreczek by sobie plecaka nie #!$%@?ć i kazali mu płacić. Ale jakby już kupił 5 rodzynek i zapłacił za nie 1 gr i miał naklejkę, że to do produktów luźnych to spoko wg sklepu.
Wiadomo - sklep ma to w dupie i z chęcią by nawet wielkie torby rozdawał aby więcej klienci
  • Odpowiedz
@lebsky ja się im nie dziwie. Lata robiłem w sklepach spożywczych typu biedronka i #!$%@? można ile ludzie kradną tych siateczek. To ze Ty np tego nie robisz nie oznacza ze nie ma problemu.
Dziennie łapałem przy kasie conajmniej kilka osob co próbowało całe rolki wynosić bo przecież są darmowe. A już nie zliczę ile osob wrzucalo sobie tego do koszyka już jako zerwane ale na zakupach niepotrzebne.
Jak pracowałem w innym
  • Odpowiedz
a tak szczerze nie widziałem, żeby ktoś się sapał do tego jak brałem w jednorazówkę inne rzeczy, żeby potem łatwiej je nieść


@Catmmando: bo nikt nie sapie, tylko wbijają to na paragon i elo xD.
  • Odpowiedz
@lebsky ciekawe co powiedzą w przyszłym roku latem, kiedy będę chciał kupić 12 sztuk lodów Marletto i akurat nie wziąłem woreczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brałem foliowy woreczek i miałem ładnie zapakowane, a teraz to niech się wysrają.
  • Odpowiedz