Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Cześć, mój zestaw zadań to:
1. Zrób ozdobę halloweenową techniką makramy (dynia, nietoperz, duch, itp.).
2. Przygotuj obraz lub kolaż, który przedstawia to, co sprawia, że czujesz się szczęśliwy/a.
3. Zostań weganinem na jeden dzień - dotyczy to również napojów. Podziel się opinią na temat smaku i swoich odczuć. Jeśli jesteś weganką/weganinem - spróbuj po prostu czegoś wegańskiego, czego nigdy wcześniej nie jadłaś/eś.

Wybór padł na numer trzy. Nie mam dużej wiedzy na temat diety wegańskiej więc zapytałem o radę chatGPT. Poprosiłem wielką inteligencję o podanie jadłospisu i zadeklarowałem, że cokolwiek by to nie było to spróbuję. Wynik jest taki jak na screenie. Zdjęcie tych pysznych dań w komentarzach.

Największym pozytywnym zaskoczeniem były "lody" bananowe. To prosty i pyszny deser. Półtora banana, łyżka kakao, trochę mleka owsianego i dwie osoby były zadowolone. Podobało mi się również analizowanie "zasad gry" wegan. Na przykład sprawdzanie debat internetowych czy miód jest wegański albo czy napis "może zawierać jaja" w makaronie sprawia, że produkt jest z automatu skreślony. Ciekawy świat. Z pewnością jeszcze niejeden raz spróbuję taki challenge.
Pobierz marcepanowy_dzban - #mirkowyzwanie 

Cześć, mój zestaw zadań to:
1. Zrób ozdobę hallo...
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-30 174249
  • 9