Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Takie trochę #gorzkiezale #przemyslenia #kobiety. Im więcej lat upływa, tym dotkliwiej odczuwam samotność, brak znajomych. By mieć z kim wyjść do kawiarni, pospacerować, pograć w planszówki, porozmawiać. Nie wiem dlaczego moje życie tak się ułożyło, że nikogo nie mam. Należę raczej do niebrzydkich kobiet, z normalną wagą, która studiowała, pracowała, więc nie izolowałam się od społeczeństwa. Nigdy żaden mężczyzna nie wystosował wobec mnie zwykłego zaproszenia na wspólne wyjście, kawę itp. Trochę smutny to fakt, że kobiety, które posiadają nałogi i bogate życie towarzyskie, prowadzą bardziej atrakcyjne życie. Może mężczyźni instynktownie czują, że jestem z innej bajki i nie chcą ponosić trudu budowania wartościowej relacji. Wolą pijące, palące, przeklinające, chodzące do łóżka, średnio mądre, zdradzające awanturnice, przy których nie trzeba wiele dawać z siebie, bo i wiele się nie ma do zaoferowania.
Oczekiwałam tylko uczucia i zainteresowania, żadnych pieniędzy, samochodów, mieszkań, malżeństwa, dzieci. Wystarczyłoby mi, jakbyśmy wynajmowali razem mieszkanie, mieli psa, kota, i stary samochód. Weekendami wyruszalibyśmy poza miasto, powspinać się, pogrillować, pozwiedzać, i nie mielibyśmy siebie dosyć swojego towarzystwa. A gdyby zdarzały się nam różnice zdań, to staralibyśmy, ze względu na to co nas łączy, dochodzić do porozumień i kompromisów. To nie są naiwne i romantyczne wynaturzenia. Tak powinno wyglądać życie we dwoje. A nie tak, że jak mi czegoś nie kupisz, zrobisz, dasz, to transakcja nie dojdzie do skutku. Oczywiście nie chciałabym funkcjonować w 90% związków, jakie są teraz. W których dochodzi do szantażów emocjonalnych, finansowych, zdrad cielesnych, przemocy słownej, fizycznej, w których nie ma już rozmów, wspólnego spędzania czasu, w których wychowuje się dzieci, bo tak trzeba, a nawet się tego nie umie robić. A jedyną rozrywką jest wyjście z dzieckiem, żeby podbiegało po galerii, a matka miala czas na telefon i pogaduszki z koleżankami, a ojciec musi robić na to wszystko, bo inaczej zostawi go i zabierze dziecko. Tylko ojciec też nie lepszy, ogólnie nikt się tam nie kocha, ale dla społeczeństwa obrazek musi być.
Może Polska to nie jest kraj dla mnie. Może w innym zakątku świata znalazłbym, to czego mi brak. Tu ludzi są wobec siebie wrogo nastawieni, bez poszanowania cudzego życia, przestrzenii, w której ktoś pracuje czy odpoczywa. Potrafią niszczyć innym życia, łamać charaktery, prześladować za bycie lepszym, innym, odstającym od reszty, nie chcącym grać wg nienormalnych zasad.





· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim: inna sprawa to piszesz , że nic nie wymagasz samochodów prezentów nic
BLAD facet woli atrakcyjna laske o którą musi się postarać , niż mało atrakcyjna która sama mu wszystko daje na tacy , nie pokazuj wibracji desperacji
Z kobietami jest jak z rzeczami , jak dostaniesz za darmo to nie szanujesz - przemysl to zdanie
Życie nie polega na martyrologii i nie wymaganiu niczego
Faceci to zdobywcy im trzeba
@mirko_anonim jeżeli uważasz, że źródłem twoich problemów są wyłącznie inni ludzie, ale nie ty, to właśnie w tobie leży największy problem. Jeżeli uważasz się za osobę atrakcyjną, a mimo to faceci stronią od ciebie (a mamy obecnie plagę wszechobecnego spermiarstwa), to widocznie twój sposób bycia odrzuca innych. Jakoś większość ludzi daje radę znaleźć sobie kogoś.
@Linnior88: ale mimo wszystko dobrze, że to napisała :) Wkurzy się na nas, że pewnie my też toksyczne zazdrosnice (typowe P0lki itp.), ale mam nadzieję, że jak emocje opadną, coś do niej dotrze i ułoży sobie życie :) i tego jej życzę, ale bez zmiany nastawiania i pracy nad swoim narcyzmem to daleka droga...
@Linnior88 Ja jestem z tych grubszych (całe życie na diecie... Ech...) i mimo wszystko, udało mi się zbudować parę fajnych relacji, a oprócz tego parę przyjemnych randek i nie czułam się nigdy źle traktowana :) nie wynagradzalam też moich mankamentów łatwym dostępem do seksu, bo ten tylko w dłuższych relacjach, więc liczba moich partnerów miesci się na palcach jeden dloni. Z niebieskim zaraz 10lat razem i to faktycznie on pierwszy wyszedł z
Jakoś większość ludzi daje radę znaleźć sobie kogoś.


Hihi tymczasem połowa chłopów w Polsce wolna.
Laski narzekają, że nie mogą znaleźć nikogo poza bawidamkami którzy chcą je zaliczyć.

Wolą pijące, palące, przeklinające, chodzące do łóżka, średnio mądre, zdradzające awanturnice,


Ja bym nie chciał.

Nigdy żaden mężczyzna nie wystosował wobec mnie zwykłego zaproszenia na wspólne wyjście, kawę itp. Trochę smutny to fakt, że kobiety, które posiadają nałogi i bogate życie towarzyskie, prowadzą bardziej
Anonim (nie OP): Bajt, nie ma takiej baby, która jest niebrzydka i nikt jej nie zaprasza.
Nie ma, po prostu takie coś nie istnieje.

Następny bajt to, że piszesz, że mężczyźni wolną te głośne, palące, pijące. XD Jedyną gorszą rzeczą od palącej baby jest plująca baba, więc masz odpowiedź. Jesteś na mirko masz mniej więcej taki stosunek mirków szukających tych spokojnych bab do tych głośnych 100:1.

Na więcej tego bejta nie