Wpis z mikrobloga

@RudyLemur: dzwoniłeś do Logitech polska? Zadzwoniłbym na twoim miejscu. Poza tym oficjalnie Polska wersja dla mac za 550 zł też ma dwa długie shifty, pierwsze co bym zrobił to do nich napisał z prośbą o wycenę ANSI.
  • Odpowiedz
  • 0
@bezbeczki: Mam windowsa więc wersja dla maca dla mnie odpada. Czy logitech polska ma jakiś swój numer? Jedyny jaki znalazłem jest opisany jako kontakt w języku angielskim, więc nie wiem czy to nie zarezerwowane tylko dla klientów ze stanów?
  • Odpowiedz
@RudyLemur: to dzwoń/pisz po angielsku. Albo męcz oficjalnego sprzedawcę na Polskę. Masz dwóch.
pytaj o 920-009295
Jak dla stanów skoro jesteś z europy? Bez vpn i skilla nawet nie zobaczysz co oni tam dla stanów mają, takie czasy.
No fakt, telefonicznie próbują do siebie zrazić infolinią "europejską", nr ma kierunkowy dla Szwajcarii tj. +41.
Jesteś europejczyk - dzwoń. Nie mówisz po angielsku - pisz.
@wypokowy_expert
Zatem niezły szwindel na tym morele.
bezbeczki - @RudyLemur: to dzwoń/pisz po angielsku. Albo męcz oficjalnego sprzedawcę ...

źródło: 1000029272

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@wypokowy_expert: Jeśli jesteś już uwięziony z klawiaturą w układzie ISO, to polecam przemapowanie tego przycisku obok shifta żeby działał jako shift. Zrobisz to w darmowym programie powertoys z microsoft store w zakładce menedżer kalwiatury. Sam testuję to rozwiązanie teraz i wydaje się, że da się tak żyć xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Snowflake_: Oj z Aliexpress to bym się bał. Myślę, że najlepsze co mogę obecnie zrobić to zaczekać na black friday i zamówić z amerykańskiego amazona. Może obniżka ceny pokryje część kosztów dostawy
  • Odpowiedz