Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was może ma, lub widział kuchnię od castoramy stevia w blue macie? Różowa upiera się na inną kuchnię niż czarną / grafitową, podobają się jej morskie klimaty. Kompromisem miała być właśnie ta kolekcja.

No i wszystko fajnie, ale widziałem tą kuchnię w sklepie i albo mi się wydaje, albo za żadne skarby ona nie wygląda tak jak na zdjęciach. W rzeczywistości ona jest po prostu granatowa i nie jest tak "neutralna", ale ciężko stwierdzić oglądając ją w jednym oświetleniu. Czy ja jestem ślepy czy rzeczywiście tak jest?

Nie chcę się dać różowej zrobić w balona i mieszkać potem przez parę lat z granatową kuchnią. Czy można dostać takie meble w innej sieciówce czy lepiej pobawić się w poszukiwania u mniejszych producentów?

#castorama #wnetrza #interiordesign #kuchnia #dom #urzadzajzwykopem
szermierczyk - Czy ktoś z Was może ma, lub widział kuchnię od castoramy stevia w blue...

źródło: 5059340248714_21i__FillWzU1MSwzNzNd

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
wykonano z solidnej płyty MDF i pokryto powłoką PET


@szermierczyk: może jakiś mireczek się wypowie. Ja jutro będę u producenta mebli to podpytam : )
Ale wracając do Twojego pytania to taka granatowa kuchnia w głębokim macie może być fajna jeśli dobrze się połączy z resztą materiałów. Tylko widziałem głęboki mat z płyt eggera PMST9 i naprawdę prezentował się elegancko.
  • Odpowiedz