Wpis z mikrobloga

  • 4
@HakunaMattatta: Polsat Play, o polskich rodzinach na wakacjach nad polskim morzem...
To są prawdziwe wakajki, a nie tam jakieś hotele z plastikowymi paniami
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: @Dermati @HakunaMattatta
A ja mam dla Was (o ile nie widzieliście jeszcze) na Player „Wyspa złamanych serc” coś jak HP, ale bez litości i ustawek ….. i bez brata Rafała ¯\(ツ)/¯
Konkurencje mega!!! Od samego patrzenia się rezygnuje z wygranej ()

Wrzucę Wam dwa filmiki
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ale ta dysproporcja pomiędzy HP, a Wyspą i dysproporcja w kreatywności i bezlitosnymi eliminacjami robi robotę! Wyspę się ogląda z zapartym tchem. HP z zażenowaniem(,)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: weź głęboki wdech! Później wydech!
Oddychaj miarowo!!!

To co wrzuciłam to tylko losowe nagranie było!! Tam o wiele grubiej lecą! I jak ktoś wybije bark
czy zwichnie nogę, to nie wraca do domu. Nie ma, że boli!!!!
Nie ma ciepłych kluch, są tylko zakalce ( )
  • Odpowiedz
@Rosalinea: mówisz o tym blondasie z barkiem? :) Ja już te Wyspy obejrzałam, przeglądam kolejne programy. I czekam na nowy sezon "Miłość jest ślepa" :) No i na nasze ostatnie odcinki z Mafs Australia :)
  • Odpowiedz
@MajaF1: o blondasie też (on chyba w ostatnim sezonie był) Ogólnie to mi o zasady i konkurencje chodzi. Grubo tam jest, a nie jakieś rzucanie piłeczek do plastikowych kubeczków jak w HP. Zasady eliminacji też są fajne. Przegrałeś wylatujesz chyba, że ktoś poświęci swojego partnera i uratuje przegranego.
  • Odpowiedz