Wpis z mikrobloga

Za każdym #!$%@? razem.
No
Tak
Nie
Ok
Aha
Nie wiem
Czemu? No czemu?
Zasłużyłem drugie fejk profil jakiegoś typa, żeby sobie chociaż z jakimiś laskami popisać. Same piszą na tinderze i wysyłają serduszka, zagadują, cały czas nowe tematy do rozmowy xD

A do mnie, przegrywa, to w 99% nic nie odpiszą, kolejne 0.5% tłumaczy się, że "akurat telefon spadł im na ryj przy przesuwaniu profili i przez przypadek mnie dało w prawo". Reszta jak już odpisze, to proszę, żeby napisała parę słów o sobie, bo oczywiście żadnego opisu - odpowiedź "nie wiem".
Pytam "a co cię interesuje? O czym chciałabyś porozmawiać?"
"nie wiem"

Nie no, żyjemy w jakiejś #!$%@? symulacji
Maniek145 - Za każdym #!$%@? razem.
No
Tak
Nie
Ok
Aha
Nie wiem 
Czemu? No czemu?
Zasł...

źródło: temp_file1837058156892388365

Pobierz
  • 9
  • 1
@Uuroboros w jakiejkolwiek relacji nawet tej przyjacielskiej, dwie strony muszą coś od siebie dawać.
A co bym dostał ja, oczywiście po pewnym czasie? Ghosting? Oskarżenie, że ją cisnę i duszę? Że to jakieś przesłuchanie?
A daj pan spokój xD
@Maniek145 no może tak, a może byłaby na tyle uległa że wystarczyłoby że byś pokiwał palcem albo groźnie spojrzał a by się chowała pod nogami a seks miałbyś kiedy byś chciał. Są dobre i złe strony bycia koniem w związku, zależy kto na saniach leży
Zasłużyłem drugie fejk profil jakiegoś typa, żeby sobie chociaż z jakimiś laskami popisać.


@Maniek145: najważniejsze to mieć do siebie szacunek, ja #!$%@?ę xDD