Wpis z mikrobloga

  • 72
@frisorovicz Brzmi praktycznie. Ja stawiam na casus instagrama, gdzie nastolatkowie oglądają "rówieśników", którymi chcieliby być pod względem fizycznym i przeżyć. Piękne ciała, burzliwe romanse rozbuchane emocje.
  • Odpowiedz
Do tego nakręcenie takiego Sex Education ale z prawdziwymi nastolatkami wywołałoby spory ból w mediach, no bo jak to tak młodzież nie może robić takich rzeczy. Można jedynie sugerować że młodzież takie rzeczy by robiła ale tylko gdy dorośli udają młodzież
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: A tam Netflix. Już od dawna brano starszych ludzi do ról nastolatków z wielu powodów, głównie bo doświadczenie większe i mogą dłużej grać od dzieci. Na przykład taki 46-letni Greese i trzydziestki grające osiemnastki
Kagernak - @PiccoloColo: A tam Netflix. Już od dawna brano starszych ludzi do ról nas...
  • Odpowiedz
@PiccoloColo:
Zawsze mnie to w filmach/serialach irytowało. Jest materiał który pozwoliłby zaoszczędzić na kosztach profesjonalnych aktorów, i przy okazji dałby szasnę się wybić nastoletnim świeżakom, a do tego dodałby filmowi autentyczności to nie. Dajmy dorosłych, zawodowych aktorów którzy ani trochę nie wyglądają jak nastolatki, a potem marudźmy, że ciągle na ekranie te same mordy i coraz wyższe gaże xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Zgrywajac_twardziela Później nie ma co się dziwić, że większość społeczeństwa na słowo "reżyser" myśli "Vega". ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z wiekiem coraz bardziej miewam ochotę na teatr, ale musiałbym mieszkać w większym mieście. Na szczęście jest/był teatr telewizji.

@inflacja_biedaku Fajnie, ale czas płynie jednakowo dla każdego. Dodatkowo w sezonowych serialach rotacja jest naturalna.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Teatr to nie moja bajka, ale przyznaję Ci rację, że reżyseria w Polsce to jest kpina, kilka udanych filmów raz na parę lat, a cała reszta to chłam taki, że szkoda gadać(czy w naszym kraju od czasów Killera/Chłopaki nie płaczą powstała jakakolwiek dobra komedia?). Prymitywne gówna Vegi, setna część romansidła z Karolakiem w którym zmienił majtki, a może nawet nie, i setny taki sam smutny film historyczny. No ale tak
Zgrywajac_twardziela - @PiccoloColo: Teatr to nie moja bajka, ale przyznaję Ci rację,...

źródło: obraz_2023-11-03_091112353

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Zgrywajac_twardziela Co do teatru, to praktykowane głównie podczas wycieczek szkolnych-przedstawienia xD
Teatry przeważnie słabo przędą, więc od czasu do czasu, warto jest wybrać się na spektakl. Teatr po dziś, w niektórych kręgach ma konotacje, jakoby był rozrywką dla elit. Guzik prawda, wiem po sobie.

Polskie filmy sprzed dekad mają świetny teatralny vibe, aż chciałoby się przenieść do miejsca akcji, a z teatru najbliżej, dodatkowego emocje.
  • Odpowiedz