Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends A tak odchodzac od meczu, to widze jak MAD wlaczylo tryb nepotyzm i sciagaja samych mŁoDycH i pErSpEktYwiStycZnYcH Hiszpanów. Alvaro na suppa i "Supa" na adc.
  • 9
  • Odpowiedz
@Vezz: nie zdziwilbym sie jakby najblizsze lata tak mialy wygladac, ze teamy "narodowe" wroca patrzac na takie KC i orgi hiszpanskie.
  • Odpowiedz
@nammah:

I to nie byłoby takie głupie. Przedtem która organizacja miała fanów poza G2 i Fnatic? A takie narodowe organizacje zawsze będą przyciągać widzów, niezależnie od wyników.
  • Odpowiedz
@Murasame: tylko w sumie potencjal jest juz wyczerpany na takie druzyny, bo kto oprocz KC ma szanse posiadania duzego fanbase ze swojego kraju? Do głowy przychodzi mi, ze potencjal mialoby w sumie SK na full niemiecki roster.
  • Odpowiedz
@nammah:

Według mnie Polska byłaby silna jeśli chodzi o fanów, gdyby zbudować dobry skład. Ale do tego po pierwsze trzeba środków, a po drugie znanych chętnych graczy, myślę, że Jankos by jeszcze na starość jeden sezon sobie pograł w czymś takim. Trymbi na suppie jakoś by sobie poradził, żeby nie być ostatnią drużyną a na reszcie pozycji w sumie nie wiem.
  • Odpowiedz
@Murasame: Masz racje. Ja po prostu nie zaliczalem polskiego skladu, bo nie ma polskiej orgi w lec. Polski pod wzgledem fanbase moglby leciec w trzecia sile po francji i hiszpanii, bo zawsze jak jest cos narodowego to polacy sie potrafia zjednoczyc.

Najwiekszy problem bylby obecnie z sila tego skladu, bo nie mamy dobrego topa, mida i adc.
Zakładając, że pewniaki to jungla Jankos/Inspired i support Trymbi. To co z reszta? Ludzi
  • Odpowiedz