Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym egzaminem kompetencyjny praktycznym #ipsc ? Jestem łamaga pistoletowa, nie mam szpeju (ale najwyżej pożyczę od kogoś na ten egzamin), a potrzebuję papier do zawodów strzelbowych - patrzą tylko na zachowanie zasad bezpieczeństwa i zasad IPSC, czy trzeba zrobić jakiś wynik?
#bron #strzelectwo #strzelectwosportowe
  • 4
  • Odpowiedz
@Ranger:
Głównie sprawdza, czy jesteś w stanie wykonać zadanie w bezpieczny sposób. Limit czasu i punktów jest taki, że raczej bez problemu się wyrobisz. Obejrzyj jeden czy dwa filmy w necie, zobaczysz na czym polega, będziesz wiedział czy dasz radę.

Also: Egzamin jest potrzebny na zawody LVL2+, przy czym LVL2 chyba nikt nie organizuje, więc zostają LVL3+, a w LVL1 można startować bez bycia wpisanym na listę zawodników IPSC regionu.
  • Odpowiedz
  • 0
Also: Egzamin jest potrzebny na zawody LVL2+, przy czym LVL2 chyba nikt nie organizuje, więc zostają LVL3+, a w LVL1 można startować bez bycia wpisanym na listę zawodników IPSC regionu.


@Polinik: dzięki, to wiem, ale w moim regionie połowa zawodów to właśnie wyższe niż LVL1, a już na tyle ogarniam, że szkoda mi, że je omijam
  • Odpowiedz
@Ranger: To jak nie machasz bronią poza kierunkami bezpiecznymi, nie swipujesz sobie po ręce czy stopie, nie trzymasz palca na spuście przy ruszaniu się czy zmianie magazynka -- bez problemu zaliczysz.
  • Odpowiedz